Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Tenisa sporta skolā jauna audzēkņu uzņemšanas kārtība

Publicitātes foto

Ar 2022.gada 18.maiju Liepājas pilsētas pašvaldības iestādē “Liepājas Tenisa sporta skola” ir noteikta jauna audzēkņu uzņemšanas kārtība. Šie jaunie noteikumi attieksies uz jauno audzēkņu uzņemšanu 2022./2023.mācību gadam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas Tenisa sporta skolas jaunais attīstības virziens ir vērsts uz ilgtermiņa attīstību, kurā galvenā prioritāte būs profesionālās ievirzes izglītība, kas vērsta uz rezultātu.

Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš: “Ņemot vēra to, ka ar šā gada 1.janvāri stājās spēkā jaunie Ministru kabineta noteikumi par profesionālās ievirzes izglītības finansēšana kārtību un kā viena prioritātēm tiek izvirzīti rezultativitātes kritēriji, tad esam izstrādājuši jaunu uzņemšanas kārtību. Ir svarīgi panākt, lai pirmajos apmācības gados nebūtu tik liels audzēkņu atbirums. Ja bērns un vecāks pēc dažiem pavadītiem gadiem sporta skolā saprot, ka nav īstais sports un pamet sporta skolu, tad šis faktors iespaido treniņu grupu komplektēšanu, jo uzņemt papildus jaunos audzēkņus bez priekšzināšanām vēlākās grupās nebūtu iespējams, jo nav apgūti paši tenisa pamati. Mēs varam vilkt paralēles ar pamatizglītību, ja ir izlaista 1.klases mācību programma, tad jau 2.vai 3.klasē jaunajam skolēnam būs grūti mācīties, jo nav iegūtas pamatzināšanas. Šī problēmā nākotnē tad arī atspaidojas uz rezultativitātes kritējiem un grupu komplektēšanu”

Pieteikties jaunajam 2022./2023.mācību gadam var jau tagad, taču iestājpārbaudījumi tiek plānoti augustā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gints Siliņš: “Liepājas Tenisa sporta skolā mēs diemžēl nevaram uzņemt visus gribētājus, jo pieteikumi ir daudz vairāk, nekā ir mūsu iespējas, tamdēļ tiks organizēti iestājpārbaudījumi visiem kuri ir pieteikušies rindā, pēc kuriem tad arī izvēlēsimies atbilstošākos topošos tenisistus. Uzņemt tikai tos bērnus kuri pieteikušies rindā pirmie būtu ļoti negodīgi, ir jādod iespējas pilnīgi visiem. Lai sagatavotos iestājpārbaudījumiem, esam izveidojuši informāciju par uzdevumiem, kuri būs jāveic topošajiem audzēkņiem, lai noskaidrotu atbilstošākos kandidātus. Ir izveidots arī speciāls video, lai vecākiem un bērniem būtu vieglāk saprotami pildāmie uzdevumi. Šie uzdevumi nav sarežģīti, bet tās ir pamatparsmes, kuras ir jāmāk sešos vai septiņos gados. Iestājpārbaudījumos netiks pārbaudītas tenisa prasmes, bet gan – koordinācija, lokanība, līdzsvars u.c. Ja bērnam līdz sešiem/septiņiem gadiem ir bijis kustīgs dzīves veids un brīvais laiks ir pavadīts aktīvi, tad uzskatu, ka izpildīt iestājpārbaudījumus nebūs problēma.”

Pieteikties uzņemšanai un ar Liepājas Tenisa sporta skolas uzņemšanas noteikumiem un visu pārējo informāciju ir iespējams iepazīties skolas mājaslapas sadaļā, kas veltīta uzņemšanai https://teniss.liepaja.lv/uznemsana/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.