Liepājas tenisistes gūst uzvaras starptautiskās sacensībās

No 9.līdz 16.aprīlim Lietuvas pilsētā Šauļos norisinājās starptautiskās Tennis Europe sacensības “Siauliai Open by Toyota U14” jauniešiem. Uzvaru vienspēlēs izcīnīja liepājniece Marija Lauva, bet dubultspēlēs triumfēja liepājnieču pāris – Anna Azarova un Elizabete Marta Hamitova.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Timo Tikums, Marija Lauva, Elizabete Marta Hamitova, Anna Azarova un Laura Kristiāna Sprūde, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Bogdans Kozlovs un Timo Tikums sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura pamatturnīram kvalificējās tikai Bogdans Kozlovs. Pamatturnīrā Bogdans spēja aizcīnīties līdz cīņai par pusfinālu, tādējādi ierindojoties dalītajā 5.vietā. Arī dubultspēlēs Bogdans Kozlovs, spēlējot kopā ar Aleksandru Monakovu, aizcīnījās līdz cīņai par iekļūšanu pusfinālā un sacensību noslēgumā ierindojās dalītajā 5.vietā.

Meiteņu konkurencē Marija Lauva un Laura Kristiāna Sprūde sacensības uzsāka ar kvalifikācijas turnīru, no kura pamatturnīrā iekļuva Marija Lauva. Pamatturnīrā Annai Azarovai un Elizabetei Martai Hamitovai sacensības beidzās ar cīņu par ceturtdaļfinālu. Tikmēr, izcīnot iespēju piedalīties pamatturnīrā caur kvalifikācijas sacensībām, liepājniece Marija Lauva spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā ar 6-3 6-3 izcīnīja uzvaru, triumfējot Tennis Europe sacensībās.

Meiteņu dubultspēlēs Marija Lauva, spēlējot kopā ar Katrīnu Reinvaldu (Katriin Reinvald) no Igaunijas, aizkļuva līdz pusfinālam, tādējādi iegūstot dalīto 3.vietu. Savukārt, liepājnieču pāris – Anna Azarova un Elizabete Marta Hamitova, aizcīnījās līdz finālam, kurā ar 7-5 6-3 izcīnīja uzvaru un ieguva starptautisko sacensību kausu.