Liepājas tenisistes piedalās dažādās sacensībās

Alise Vindiga. Publicitātes foto

Šajā nedēļas nogalē liepājniece Alise Vindiga uzvarēja pieaugušo tenisa sacensībās Rīgā, tikmēr Paula Gurecka izcīnīja 2.vietu LTS kausa posmā U12 vecuma grupai.

No 23.līdz 25.septembrim Ādažos norisinājās LTS kausa U12 vecuma grupai 6.posms. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Paula Gurecka un Viktorija Homutova. No abām liepājniecēm vislabāko sniegumu demonstrēja ar 2.numuru izsētā Paula Gurecka, kura aizcīnījās līdz pat finālam, kurā tika piedzīvots zaudējums ar 1.numuru izsētajai tenisistei. Līdz ar to, LTS kausa U12 vecuma grupai 6.posmā 2.vietu izcīnīja liepājniece Paula Gurecka, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

24.un 25.septembrī Rīgā norisinājās Bīriņa Tenisa kluba organizētās sacensības “Rīgas Baltais Kauss” pieaugušajiem. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Alise Vindiga, kura izcīnīja uzvaras visās spēlēs, tādējādi izcīnot 1.vietu sieviešu konkurencē.