Liepājas tenisisti izcīna uzvaras starptautiskās sacensībās jauniešiem

No 3. līdz 8.oktobrim Aizkrauklē norisinājās starptautiskās ITF tenisa sacensības jauniešiem “Vilar Open”. Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāvis Dāvis Rolis izcīnīja uzvaru vienspēļu sacensībās, bet Enija Paula Aploka izcīnīja 1.vietu dubultspēļu sacensībās.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Špaks, Dāvis Rolis, Marija Lauva un Enija Paula Aploka, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Zēnu vienspēļu konkurencē Ričards Špaks jau pirmajā spēlē atzina ar 4.numuru izsētā tenisista pārākumu, savukārt, Dāvis Rolis, kurš sacensībās bija izsēts ar 2.numuru, aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā izcīnīja uzvaru, tādējādi triumfējot starptautiskajās jauniešu tenisa sacensībās. Tikmēr zēnu dubultspēlēs Ričards Špaks apvienojās pārī ar Ņikitu Gavriļonoku. Kopā abi aizcīnījās līdz cīņai par iekļūšanu sacensību pusfinālā.

Meiteņu vienspēlēs Enija Paula Aploka aizkļuva līdz cīņai par ceturtdaļfinālu, kurā tika piedzīvots zaudējums. Tikmēr Marija Lauva iekļuva ceturtdaļfinālā, taču piedzīvoja zaudējumu, izstājoties no turpmākās cīņas. Meiteņu dubultspēlēs, Enija Paula Aploka apvienojās pārī ar citu tenisisti no Latvijas – Beatrisi Zeltiņu. Abas meitenes aizcīnījās līdz sacensību finālam. Ar rezultātu 6-0 6-2 Enija Paula Aploka un Beatrise Zeltiņa pārliecinoši guva uzvaru finālspēlē un izcīnīja uzvaru visā dubultspēļu turnīrā.