Liepājas tenisistiem medaļu birums

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās vairākās sacensībās Aizkrauklē, Jelgavā Rīgā un Liepājā. Kopumā tika izcīnītas piecas zelta, trīs sudraba un divas bronzas medaļas.

No 23.līdz 25.februārim Aizkrauklē norisinājās LTS kausa 2.posms U14 vecuma grupai, kurā Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Paula Gurecka. Ar 3.numuru izsētā liepājniece aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā pārliecinoši tika pārspēta turnīra 1.rakete. Līdz ar to, sacensību noslēgumā Paula Gurecka izcīnīja 1.vietu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skola.

24.februārī Jelgavā norisinājās sacensības U12 vecuma grupai “JIL MTS turnīrs”. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Martins Štoss, Ernests Zalonskis, Marija Vaitilaviča un Elizabete Muižniece. Vissekmīgāk sacensības aizvadīja Elizabete Muižniece, kura noslēgumā izcīnīja 2.vietu.

24.februārī Rīgā norisinājās “Tennis Pro Academy balvas izcīņa” vienspēlēs U8 un U9 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Robins Alksnis, Matijas Buškevics, Jānis Lanka un Dana Karpenko U8 vecuma grupā un Sofija Rinkus U9 vecuma grupā. Trīs liepājnieki Robins Alksnis, Dana Karpenko un Sofija Rinkus visa turnīra gaitā izcīnīja tikai uzvaras un tādējādi nodrošināja sev trīs 1.vietas sacensību noslēgumā.

25.februārī Rīgā norisinājās “Tennis Pro Academy balvas izcīņa” dubultspēlēs U10 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja pieci audzēkņi – Valters Valdmanis un Vladislavs Melančenko, Leo Pohevičs un Ernests Kreics, kā arī Beatrise Vecbrāle, kura bija apvienojusies pārī ar Paulu Heidiju Alhimoviču no Ādažiem. Sacensību noslēgumā 2.vietu izcīnīja Beatrise Vecbrāle un Paula Heidija Alhimoviča, bet 3.vietu izcīnīja Valters Valdmanis un Vladislavs Melančenko.

25.februārī Liepājā tika aizvadīts “LTSS dubultspēļu turnīrs” U12 vecuma grupai. Sacensībās piedalījās 8 zēnu un 12 meiteņu pāri. Uzvaru zēnu konkurencē izcīnīja V Tennis Academy audzēkņi Džoni Tors Martens un Ričards Fūrmanis. 2.vietā ierindojās Rino Bērziņš (Denisa Pavlova TS) un Mikus Zābers (AA Tenisa skola). Tikmēr goda pjedestālu 3.vietā noslēdza Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi Kārlis Gustavs Hamitovs un Emīls Latišs.

Tikmēr meiteņu konkurencē par sacensību uzvarētājām kļuva liepājnieces Vasilisa Melančenko un Jaroslava Golovanova. 2.vietā ierindojās liepājnieces Ance Skripka un Elizabete Stone. 3.vietu ieguva Dinija Rekete (AA Tenisa skola) un Marija Solomahina (Denisa Pavlova TS).