Liepājas tenisistiem sekmīga nedēļas nogale

19.un 20.oktobrī Rīgā un Jelgavā norisinājās tenisa sacensības ar Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņu līdzdalību. Rīgā Jeļizaveta Rižkova izcīnīja uzvaru U16 vecuma grupas turnīrā, bet jaunāko tenisistu sacensībās Jelgavā uz Liepāju tika atvestas viena zelta, trīs sudraba un viena bronzas medaļas.

19.un 20.oktobrī Rīgā norisinājās tenisa sacensības “Enri / Tennis My Life balvas izcīņa” U16 vecuma grupai. Vienīgā Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāve šajās sacensībās – Jeļizaveta Rižkova, visa turnīra laikā nepiedzīvoja zaudējumus un aizkļuva līdz sacensību finālam, kurā guva pārliecinošu uzvaru, tādējādi triumfējot visā turnīrā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skola.

19.un 20.oktobrī Jelgavā norisinājās sacensības “Karameļu darbnīcas un jm.lv balvas izcīņa” U8, U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Elīna Mišeņina U8 vecuma grupā, Robins Alksnis, Ralfs Līcis, Odrija Ozoliņa, Līna Līva Gulbe, Elza Bēliņa, Marta Fridrihsone, Gerda Jansone un Katrīne Klaudija Samoilova U9 vecuma grupā un Kārlis Sproģis, Rihards Burģis un Hugo Eihmanis U10 vecuma grupā.

U9 vecuma grupā zēniem uzvaru sacensībās izcīnīja liepājnieks Robins Alksnis, bet 2.vietā ierindojās liepājnieks Ralfs Līcis. Tikmēr meiteņu konkurencē liepājniece Gerda Jansone izcīnīja sudraba medaļu, kamēr Odrija Ozoliņa noslēdza goda pjedestālu 3.vietā.
U10 vecuma grupā zēniem, liepājnieks Hugo Eihmanis sacensību noslēgumā nodrošināja sev 2.vietu.