Liepājas tenisists Gustavs Brižs Īrijā izcīna uzvaru dubultspēlēs

Publicitātes foto

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis Gustavs Brižs Īrijas galvaspilsētā Dublinā izcīnīja dalīto 3.vietu tenisa vienspēļu sacensībās un 1.vietu dubultspēļu sacensībās.

No 19.līdz 27.februārim Dublinā norisinās starptautiskais “Tennis Europe” ietvaros organizētais tenisa turnīrs U12 vecuma grupai “Ireland Under 12 Week 1”. Liepājnieks Gustavs Brižs vienspēļu sacensības uzsāka ar kvalifikācijas sacensībām, kurās gūstot uzvaras pār Lielbritānijas un Īrijas tenisistiem, nodrošināja sev vietu pamatturnīrā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skola.

Pamatturnīra 1.kārtā Gustavs nokļuva vienā apakšgrupā ar Īrijas tenisistu Deividu Someru (David Somers), Austrijas tenisistu Marselu Jeļineku (Marcel Jelinek) un Lietuvas tenisistu Ēriku Balkūnu (Erikas Balkunas). Gūstot trīs uzvaras trīs apakšgrupas spēlēs, Gustavs garantēja sev vietu fināla izslēgšanas sacensībās, kurās sacentās apakšgrupu sacensību uzvarētāji. Sacensību ceturtdaļfinālā Gustavs ar 7-5 2-6 11-9 pārspēja Patriku Brīnu (Patrick Breen) no Īrijas, savukārt, pusfinālā sacenšoties par iekļūšanu finālā, Gustavs ar 2-6 1-6 piekāpās nākamajam turnīra uzvarētājam Āranam Selvarāsanam (Aran Selvaraasan) no Lielbritānijas, tādējādi liepājnieks Gustavs Brižs ieguva dalīto 3.vietu.

Paralēli vienspēļu sacensībām, Gustavs, spēlējot vienā pārī ar Lietuvas tenisistu Marku Grjazjutinu Tverskoju (Mark Griaziutin Tverskoj), piedalījās arī dubultspēļu sacensībās. 1.kārtā ar 6-4 7-6(5) Gustavs ar Marku pārspēja Īrijas dubultspēļu pāri Patriku Brīnu (Patrick Breen) un Deividu Someru (David Somers), bet ceturtdaļfinālā ar 6-3 6-2 tika pārspēti Ronans Doils (Ronan Doyle) no Īrijas un Metjū Kīrnans (Matthew Kiernan) no Lielbritānijas. Cīņā par iekļūšanu finālā Gustavs ar Marku pārspēja Hektoru Freitas (Hector Freitas) un Marselu Jeļineku (Marcel Jelinek) no Austrijas ar 6-1 1-6 10-7. Finālā Gustavs ar Marku sacentās pret pāri no Rumānijas – Dāvidu Ionu Arkipu (David Ioan Arcip) un Patriku Dāvidu Boldutu (Patrik David Boldut). Ar 6-4 6-2 liepājnieks Gustavs Brižs un lietuvietis Marks Grjazjutins Tverskojs izcīnīja uzvaru tenisa dubultspēļu sacensībās.