Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas un Dienvidkurzemes novada seniorus aicina pieteikties dalībai Senioru izaugsmes akadēmijā

Ceturtdien, 15. septembrī, pulksten 11 Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa aicina seniorus uz klātienes tikšanos Liepājā, Peldu ielā 5, 404. kabinetā, lai pārrunātu aktuālās mācību vajadzības un aicinātu piedalīties Senioru izaugsmes akadēmijas otrajā grupā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Senioru izaugsmes akadēmijas pirmās grupas dalībnieki mācības uzsāka maijā un četru mēnešu garumā apmeklēja 8 nodarbības par dažādām tēmām, ko paši grupas dalībnieki bija izvēlējušies – dārzkopība, datorprasmes, māksla, joga, veselīgais dzīvesveids, kā arī devās pilsētvides ekskursijās uz Dabas māju, Kopienas dārzu un ciemos uz Jauniešu māju. Tikšanas reizē būs iespēja uzzināt pirmās grupas dalībnieku viedokli par apmeklētajām nodarbībām, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde.

Dalība akadēmijā ir bez maksas un vietu skaists ierobežots – 15 dalībnieki. Par savu ierašanos uz tikšanos lūdzam informēt līdz š.g. 14.septembrim, zvanot uz tālruni 25646244.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.