Liepājniece izcīna uzvaru Ādažos

19.un 20.martā Ādažos norisinājās Wilson kauss U12 vecuma grupas tenisistiem. Šajās sacensībās liepājniece Paula Gurecka izcīnīja 1.vietu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja jaunā tenisiste – Paula Gurecka, kura bija izsēta ar 1.numuru. Pamatturnīra 1.kārtā Paula ar 6-2 6-3 pārspēja Mariu Klevanovu (AJ Tennis Academy). Cīņā par pusfinālu Paula ar 4-6 6-4 10-5 pārspēja Sofiiu Bielinsku (AJ Tennis Academy), bet cīņā par finālu ar 6-3 6-0 tika gūta uzvaru pār Tīnu Jansoni (Tennis Pro Academy). Sacensību finālā Paulai pretim stājās ar 3.numuru izsētā Elizabete Ozola (AJ Tennis Academy). Ar visnotaļ pārliecinošo rezultātu 6-0 6-3, liepājniece Paula Gurecka izcīnīja uzvaru sacensībās Ādažos.