Liepājniece Karolīna Kalnišķe Rīgā izcīna sudrabu

Svētdien, 13. oktobrī, Rīgā norisinājās tenisa sacensības jaunākajiem tenisistiem “TK Enri / Tennis My Life balvas izcīņa”. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkne Karolīna Kalnišķe izcīnīja 2.vietu U10 vecuma grupas sacensībās.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Elīna Mišeņina U8 vecuma grupā, Rebeka Pīrāga, Katrīne Klaudija Samoilova, Gerda Jansone un Dana Karpenko U9 vecuma grupā un Karolīna Kalnišķe U10 vecuma grupā.

U9 vecuma grupā no liepājniecēm vissekmīgāk sacensības aizvadīja Katrīne Klaudija Samoilova, kura no savas apakšgrupas izkļuva kā līdere, bet sacensību noslēgumā ierindojās 4.vietā, tikmēr 5.vietu ieguva Gerda Jansone.

U10 vecuma grupā vienīgā liepājniece Karolīna Kalnišķe savā apakšgrupā pārspēja visas savas pretinieces, kā arī izslēgšanas turnīra kārtā aizcīnījās līdz sacensību finālam. Noslēgumā liepājniece Karolīna Kalnišķe izcīnīja 2.vietu un ieguva sudraba medaļu.