Liepājniece Nikola Vasiļjeva – čempione daudzcīņā senioru klasē mākslas vingrošanā

Pagājušās nedēļas nogalē, 2. un 3. decembrī, Daugavpilī norisinājās Latvijas čempionāts mākslas vingrošanas daudzcīņā un atsevišķos veidos. No Liepājas Kompleksās sporta skolas piedalījās piecas vingrotājas: divas senioru klasē un trīs junioru klasē.

Daudzcīņā senioru klasē Nikola Vasiļjeva izcīnīja pirmo vietu un kļuva par absolūto Latvijas čempioni. Evelīna Ivanova ieņēma piekto vietu. Atsevišķu veidu finālos Nikolai ir trīs zelta medaļas, Evelīnai divas sudraba medaļas un viena bronza, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Kompleksās sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Junioru klasē labākais sniegums Margaritai Margo Zvirgzdai – astotā vieta starp 45 atlasītām iepriekšējās kārtās dalībniecēm. Adrianai Ronei 16. vieta, Milanai Vasiļjevai 38. vieta. Margarita iekļuva finālos ar apli un bumbu labāko 8 vingrotāju starpā un ieguva ceturto vietu vingrojumā ar apli.