Liepājniece Paula Nazarova izcīna zeltu tenisa sacensībās Rīgā

6.un 7.maijā Rīgā norisinājās “Riga Tennis Academy balvas izcīņa” pašiem jaunākajiem tenisistiem U8, U9 un U10 vecuma grupās. Liepājniece Paula Nazarova izcīnīja uzvaru U8 vecuma grupas konkurencē.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Robins Alksnis, Karolīna Kalnišķe un Paula Nazarova U8 vecuma grupā, Valters Valdmanis, Zane Brūvere, Zaklīna Vēsmiņa, Elisa Nazarova un Estere Dārta Triščenko U9 vecuma grupā un Elizabete Muižniece, Amēlija Vaidere, Sofija Arāja, Laura Devrinde un Elizabete Stone U10 vecuma grupā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

U8 vecuma grupā vienīgais liepājnieks Robins Alksnis ieguva 8.vietu, bet meiteņu konkurencē Karolīna Kalnišķe izcīnīja 6.vietu. Tikmēr Paula Nazarova, svinot uzvaras visās spēlēs, izcīnīja 1.vietu sacensību kopvērtējumā.

U9 vecuma grupā zēniem vienīgais liepājnieks Valters Valdmanis izcīnīja 6.vietu, bet meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgākā bija Estere Darta Triščenko, kura izcīnīja 5.vietu. Savukārt, U10 vecuma grupā meitenēm vislabāko rezultātu no liepājniecēm uzrādīja Laura Devrinde izcīnot dalīto 9.vietu.