Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājnieki, albuma “Labums” mūziķi, koncertēs Katlakalna baznīcā

Sestdien, 20. jūlijā, pulksten 16 Katlakalna baznīcā skanēs koncertprogramma “LABUMS”, kurā Imanta Kalniņa dziesmas izpildīs mūziķi Simona Rača-Rūce, Jānis Rūcis un Roberts Dinters. Koncertā ieeja brīva, portālu “ReKurZeme” informē Austras biedrības projektu vadītāja Inese Muižniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katlakalna baznīcas draudzes loceklim, grāmatas “Latvieši” autoram, filozofam un laikmetīgās žurnālistikas aizsācējam Garlībam Helvigam Merķelim šogad tiek atzīmēta 255 gadu jubileja un par godu tai Katlakalna kopiena īsteno sadarbības projektu “Merķeļa vasara”, kurā aicina piedalīties ikvienu interesentu, lai iepazītos ar Merķeļa daudzšķautņaino un neviennozīmīgi vērtēto personību. Projekta ietvaros iespējams apmeklēt gan izstādes, gan sarunu un tējas dzeršanas pasākumus, gan arī koncertus – “Labums” ir viens no tiem.

Koncertprogrammas nosaukums aizgūts no šī gada sākumā izdotā mūzikas albuma “Labums”, kuru īstenojuši trīs mūziķi, Austrasbērni – Austras Pumpures audzēkņi un domubiedri no Liepājas. Simona Rača-Rūce un Jānis Rūcis ir tie, kuri šobrīd turpina Austras darbu, saucot kopā Austrasbērnus un veidojot koncertprogrammas, ar kurām laiku pa laikam viesojas dažādās Latvijas pilsētās un novados. Savukārt, Roberts Dinters ir Austrasbērns un profesionāls ģitārists, kurš bieži dzirdams uz “lielās skatuves” muzicējot gan kopā ar Ivo Fominu, gan Karīnu Tatarinovu un citiem māksliniekiem.

Dziesmu albums “Labums” ir veltījums un reizē pateicība leģendārajai dziesminiecei Austrai Pumpurei. “Labumā” iekļauto dziesmu izvēli un to izpildījuma manieri noteica nodarbībās pie Austras gūtā iedvesma un sajūtu gamma. Ieraksts veikts it kā viesistabā, personīgi un vienkāršā sirsnībā.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.