Liepājnieki demonstrē stabilu sniegumu Latvijas badmintona čempionātā

Foto – Pixabay

Sestdien un svētdien, 5. un 6.februārī, Ķekavas vidusskolas sporta kopleksā tika noskaidroti 2022. gada Latvijas čempioni badmintonā pieaugušajiem. Latvijas čempionātam badmintonā sākotnēji pieteicās 85 dalībnieki, bet saslimstības un covid simtomu dēļ startēja 72.

Čempionātā piedalījās gandrīz visi spēcīgākie Latvijas badmintonisti kas pārstāvēja visus nozīmīgākos badmintona centrus, tai skaitā Rīgu, Siguldu, Valmieru, Valku, Cēsis, Salaspili, Jēkabpili, Emburgu, Jelgavu, Ozolniekus, Talsus, Baložus un Liepāju, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas badmintonistu pārstāvis Aigars Brečs.

Ar Liepājas pilsētas atbalstu savu meistarību valsts svarīgākajās badmintona sacensībās demonstrēja astoņi liepājnieki, kas uzrādīja stabilu sniegumu un gana labus rezultātus:
Vīriešu vienspēlēs, 41 dalībnieka konkurencē, Gustavam Dāvidam Brečam 13. vieta, Anrijam Zaķim 21.vieta, Guntim Pirktiņam 24. vieta un Leonardo Golovčenko 29.vieta.

Sieviešu vienspēlēs Martai Heizei 11. vieta, bet Žanetei Grijniecei 20. vieta.

Vīriešu dubultspēlēs mūsu juniori Gustavs Dāvids Brečs pārī ar Leonardo Golovčenko izcīnīja 13. vietu, bet senioru pāris Guntis Pirktiņš ar Aigaru Breču palika 17. vietā.
Sieviešu dubultspēlēs Marta Heize ar Žaneti Grijnieci un Evelīn Smirnova ar Nikolu Muķieli no Siguldas dalītā 10.vieta.

Jauktajās dubultspēlēs dalīta 17.vieta mūsu pāriem Gustavs Dāvids Brečs / Marta Heize un Anrijs Zaķis / Evelīna Smoirnova, bet Leonardo Golovčenko ar Žaneti Grijnieci ierindojās 20.vietā.

Vīriešu vienspēlēs jau astoto gadu pēc kārtas nepārspēts palika Niks Podosinoviks. Tāpat Latvijas čempiona titulu saglabāja sieviešu dubultspēļu pāris Anna Kupča un Jekaterina Romanova. Anna Kupča izcīnīja zelta medaļu arī sieviešu vienspēlēs, savukārt Reinis Krauklis izcīnīja zelta medaļu gan vīriešu dubultspēlēs pārī ar Artūru Akmeni, gan arī jauktajās dubultspēlēs pārī ar Diānu Stogniju.

Jau 2.-3.aprīlī ir ieplānots liepājnieku starts Latvijas čempionātā junioriem vecuma grupās U13, U17, U21, bet 30.aprīlī un 1.maijā dalība Latvijas čempionātā vecuma grupās U11, U15, U19.