Liepājnieki gūst panākumus jauniešu badmintona turnīrā “Žemaitijos taure” Palangā

Foto – Aigars Brečs

Sestdien, 21. maijā, Palangas sporta centrā norisinājās jauniešu badmintona turnīrs “Žemaitijos taure” vecuma grupām U13 un U17. Turnīrs pulcēja 102 dalībniekus, tostarp arī sešus liepājniekus.

Divas zelta un bronzas godalgu turnīrā izcīnīja Leonardo Golovčenko, kas U17 vienspēļu finālā 21:18, 21:9 pārspēja ar 1.numuru izlikto Mantas Lukonas no Klaipēdas, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas badmintonistu treneris Aigars Brečs.

1.vieta Golovčenko arī U17 dubultspēlēs pārī ar Sandiju Enģeli, kas mačā par zeltu 21:14, 21:14 pārspēja lietuviešus Mantas Lukonas/Mykolas Gryte.

Par bronzas medaļām U17 jauktajās dubultspēlēs sava starpā cīnījās divi liepājnieku pāri, kur Leonardo Golovčenko kopā ar Keitiju Kairi 21:8, 21:4 bija pārāki par Sandiju Enģeli un Diānu Čaiku, kas palika 4.vietā.

Citi rezultāti:
U17 meiteņu vienspēles – Keitijai Kairei dalīta 11.vieta , Diānai Čaikai dalīta 13.vieta, abas startēja arī dubultspēles izcīnot 10.vietu.
U17 puišu vienspēles Sandijam Enģelim 10. vieta.
U13 puišu vienspēles Lūkasam Rafaelam Brečam 9.vieta, Oskaram Gūtmanim 10. vieta, abi startēja arī dubultspēlēs kur palika 6.vietā.