Liepājnieki sekmīgi LTS kausa posmā

No 29.līdz 31.jūlijam Liepājā tika aizvadīts LTS kausa 5.posms U18 vecuma grupai. Liepājas zēni aizņēma visu goda pjedestālu ar Ričardu Špaku priekšgalā, bet meiteņu konkurencē Enija Paula Aploka izcīnīja 3.vietu.

Sacensībās piedalījās 24 jaunieši un 27 jaunietes. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ričards Špaks, Didzis Vārna, Bogdans Kozlovs, Marks Freiborns, Ralfs Rukmanis, Timo Tikums, Orests Ronis, Karolīna Skābe, Anna Azarova, Enija Paula Aploka, Evelīna Poikāne, Elizabete Marta Hamitova, Anastasija Lomovska, Daniela Krušatina, Sabīne Vaidere, Annete Skripka un Ketlina Arone, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Zēnu konkurencē, trīs liepājnieki neatstāja iespējas pārējiem un aizņēma visu goda pjedestālu. 1.vietu izcīnīja Ričards Špaks, 2.vietā ierindojās Didzis Vārna, bet 3.vietu izcīnīja Bogdans Kozlovs.

Meiteņu konkurencē no liepājniecēm vissekmīgāk turnīru nospēlēja Enija Paula Aploka, kura aizcīnījās līdz pusfinālam, kurā piedzīvoja zaudējumu sacensību uzvarētājai. Taču Enija spēja izcīnīt 3.vietu, gūstot uzvaru pār ar 1.numuru izsēto Lauru Ozolu (Tennis Pro Academy). Sacensībās 1.vietu izcīnīja Sofija Zariņa (Tennis Pro Academy), 2.vietu ieguva Kamilla Černousova (Centrālais TK), bet 3.vietā ierindojās Enija Paula Aploka (Liepājas Tenisa sporta skola).