Liepājnieki triumfē “Prince balvas izcīņā” tenisā

No 23.līdz 24.jūlijam Liepājā tika aizvadītas tenisa sacensības “Prince balvas izcīņa” U14 vecuma grupai. Zēnu konkurencē uzvaru izcīnīja liepājnieks Bogdans Kozlovs, bet meiteņu konkurencē uzvaru guva liepājniece Elizabete Marta Hamitova.

Sacensībās piedalījās 11 zēni un 13 meitenes. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Bogdans Kozlovs, Marks Freiborns, Timo Tikums, Orests Ronis, Anna Azarova, Elizabete Marta Hamitova, Evelīna Poikāne, Sabīne Vaidere, Laura Kristiāna Sprūde, Polina Iļasova un Karolīna Lāce, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Zēnu konkurencē no liepājniekiem vissekmīgākais bija ar 1.numuru izsētais Bogdans Kozlovs, kurš aizcīnījās līdz finālam, kurā guva pārliecinošu uzvaru un triumfēja “Prince balvas izcīņā. 2.vietu ieguva Ilja Maļejevs (Tenisa skola SPARS), bet 3.vietā ierindojās Ernests Ritovs (Ādaži TC).

Meiteņu konkurencē visu goda pjedestālu aizņēma liepājnieces. 1.vietu sacensībās izcīnīja Elizabete Marta Hamitova, 2.vietā ierindojās Anna Azarova, bet uz goda pjedestāla 3.vietas pakāpienu kāpa Evelīna Poikāne.