Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Luxury Village party” Tāšu muižā aicina uz komponista Ulda Marhileviča autorkoncertu

Sestdien, 21. oktobrī, pulksten 19 Medzes pagastā, Tāšu muižas kungu mājā, koncepta “Luxury Village party” autori aicina uz komponista un pianista Ulda Marhileviča autorkoncertu “Tava sirds ir Tavas mājas”. Koncertā piedalīsies vijolnieks Dzintars Beitāns, savukārt Ulda Marhileviča dziesmas izdziedās Antra Stafecka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šajā skaistajā rudenī mums ir tapis vēl viens sajūtām bagāts vakars, kad gaiss smaržos mazliet pēc mīlestības, karstvīna, dzestra rudens un netveramiem mirkļiem. Vakars ar skaistām melodijām, sveču gaismu, kamīna siltumu un senatnīgu šarmu,” ar gaidāmo koncertu iepazīstina “Luxury Village party” idejas autore Evija Grāmatiņa.

Koncertprogrammā būs iekļauta instrumentālā mūzika, komponista un pianista Ulda Marhileviča klavierspēle tandēmā ar vijolnieku Dzintaru Beitānu. Savukārt dziedātāja Anta Stafecka izdziedās komponista radītās dziesmas, kuras savulaik dziedājušas dažādas skatuves leģendas, piemēram, Mirdza Zīvere, Igo un citi. Koncerta programmā skanēs gan zināmas, gan retāk dzirdētas U. Marhileviča melodijas, neizpaliks komponista zelta dziesmas “Vēl”, “Naktsvārdi”, “Mājupceļš” un dziesma “Lūgums”, kas 1984. gadā kļuva par Latvijas Radio Mikrofona aptaujas uzvarētāju un daudzas citas dziesmas.

Pats komponists Uldis Marhilevičs saka: “Man mūzikas radīšana saistās ar degsmi, noteikti būs līdzi dziedāšana, melanholija un varbūt arī kāds tango!”

Ieejas biļetes ir iespējams iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.