Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Mājas un dārza instrumenti ar akumulatoru – efektīvam un ērtam darbam

Saimniecības uzkopšanas darbi vasaras sezonā prasa daudz pūļu. Turklāt, ikviens vēlas, lai viņa īpašums būtu tīrs un sakopts, jo savā ziņā tas kalpo kā vizītkarte un apkārtējiem rada iespaidu par pašu saimnieku. Lai pagalms, dārzs un māja vienmēr izskatītos labi, svarīgi izvēlēties uzticamus palīgus – kvalitatīvus instrumentus un ierīces. Ar Kärcher instrumentiem saimniecības uzkopšanas darbus varēsiet paveikt ātrāk, ērtāk, vieglāk un efektīvāk.

Zāles pļāvējs un trimmeris skaistam un koptam zālājam
Vasara ir intensīvākais zālāja pļaušanas periods, tāpēc lai piemājas teritorija izskatītos sakopta, šis ir darbs ir jāveic regulāri. Turklāt, ir svarīgi izvēlēties uzticamu un kvalitatīvu zāliena kopšanas tehniku. Ātri un ērti pie skaisti nopļauta mauriņa palīdzēs tikt Kärcher zīmola zāles pļāvējs un zāles trimmeris.

Kärcher zāles pļāvējs ir moderns zāliena kopšanas risinājums, kas spēj efektīvi tikt galā arī ar nelīdzenu reljefu. Tas ir aprīkots ar akumulatoru, tāpēc dod iespēju brīvi manevrēt. Pateicoties divi vienā pļaušanas sistēmai, nopļauto zāli iespējams ērti savākt ietilpīgajā zāles konteinerī, savukārt, mulčēšanas funkcija ļauj to izmantot kā dabisko mēslojumu, svaigi nopļauto zāli izkaisot. Zāles pļāvējs nodrošina gludu pļāvumu pat mauriņa malās. Tas ir lielisks risinājums, lai iegūtu skaistu un koptu zālāju bez liekas piepūles, jo zāles pļāvējs ir aprīkots ar „Push Assist” funkciju, kas nodrošina papildu piedziņas jaudu, atvieglojot dārza slīpumu pļaušanu.

Grūti aizsniedzamu vietu pļaušanai lieti noder zāles trimmeris. Gluži tāpat kā zāles pļāvējs, arī trimmeris ir aprīkots ar jaudīgu akumulatoru, kas dod iespēju viegli piekļūt dzīvžogiem, terasēm, robežzonām ap kokiem un citām grūtāk kopjamām vietām. Kärcher zāles trimmeris ir veidots tā, lai ar to būtu viegli piekļūt slīpām un šaurām vietām, kā arī pļaušanu būtu iespējams veikt pat pilnībā vertikālā pozīcijā. Tam ir ergonomiskas konstrukcijas rokturis, tāpēc zāles pļaušana ir ērta un nerada lieku slodzi uz ierīces lietotāja muguru.

Efektīva un ātra tīrīšana ar augstspiediena mazgātāju
Pagalma un dārza uzkopšanas darbi pavisam noteikti neaprobežojas vien ar zālāja pļaušanu. Nākas rūpēties arī par piemājas teritorijas tīrību. Dažādiem tīrīšanas darbiem noderīgs palīgs ir augstspiediena mazgātājs. Tas nodrošina efektīvu virsmu kopšanu, jo ir aprīkots ar jaudīgu spiediena sūkni, kurš rada līdz pat 160 bāriem augstu ūdens spiedienu, kas ir par aptuveni 40 reizēm lielāks nekā saimniecības ūdens padevē. Kärcher augstspiediena mazgātājs pielietojams dažādos saimniecības darbos, jo spēj veiksmīgi apstrādāt arī jutīgas virsmas. Tas ātri, efektīvi un saudzīgi palīdz atbrīvoties no dažādiem netīrumiem, putekļiem, apsūnojuma uz ēku fasādēm, terasēm, taciņām un kāpnēm, dārza mēbelēm, transportlīdzekļiem, logiem un daudzām citām virsmām.

Modernas akumulatora ierīces
Zāles pļāvējs, trimmeris un augstspiediena mazgātājs ir aprīkoti ar jaudīgiem akumulatoriem, kas nodrošina ērtu ierīču izmantošanu, dodot iespēju brīvi pārvietoties. Bezvadu zāles trimmeris un zāles pļāvējs dod iespēju atbrīvoties no benzīna lietošanas, kā arī samazināt ierīču radītās skaņas piesārņojumu. Savukārt, akumulatora augstspiediena mazgātājs ļauj veikt uzkopšanas darbus līdz pat 14 minūtēm neatkarīgi no strāvas savienojuma. Ar Kärcher mājas un dārza ierīcēm, saimniecības uzkopšanas darbi ir kā atpūta.

Atvieglojiet saimniecības uzkopšanas darbus un iegādājieties Kärcher instrumentus mājaslapā kaercher.com.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.