Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Maxima Latvija” šonedēļ Liepājā atklāj jaunu “Mans veikals” koncepta veikalu

Turpinot izvērst jauno “Mans veikals” konceptu “Maxima” veikalos Latvijā, pēc vairāku mēnešu darba šonedēļ durvis ver vēl pieci “Maxima” jaunā koncepta veikali: Liepājā, Jelgavā, Dagdā un Rīgā. Jelgavā un Dagdā šie ir pirmie vienotā koncepta veikali, savukārt Liepājas un Rīgas iedzīvotāji jau ir iepazinuši vienotā koncepta sniegtās priekšrocības – plašākas veikala telpas un intuitīvāku preču izkārtojumu, kā arī uzlabojumus, kas ļauj darbiniekiem ikdienas pienākumus veikt efektīvāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Noslēdzot oktobri, šonedēļ durvis vēruši vēl pieci jaunā “Mans veikals” koncepta veikali – ērtāki ikdienai un īpaši pielāgoti pircēju un darbinieku vajadzībām. Mums ir prieks, ka Liepājas iedzīvotāji, kuri “Mans veikals” koncepta ērtības jau iepazinuši trīs veikalos, ir augstu novērtējuši veiktās pārmaiņas veikalu vidē. Savukārt Jelgavā un Dagdā šie ir pirmie “Maxima” veikali pilsētā, kas pielāgoti jaunajam konceptam. Līdz ar šonedēļ atvērto veikalu pievienošanos “Mans veikals” pulkam, pašlaik jau 73 veikali visā mūsu tīklā Latvijā gaida pircējus jaunā veidolā ar virkni gardu un kvalitatīvu produktu,” norāda Gunita Ķiesnere, “Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore.

Liepājā “Mans veikals” koncepta veikals atrodas Oskara Kalpaka ielā 74, Jelgavā – Meiju ielā 10, Dagdā – Daugavpils ielā 8a. Turpretī Rīgā šonedēļ tika pielāgoti divi veikali – Jaunciema gatvē 174 un Pētersalas ielā 18b, kas atsāk darbu pēc rekonstrukcijas. Visu veikalu pielāgošanā, tostarp telpu pilnveidošanā un rekonstrukcijā, investēti vairāk nekā 790 tūkstoši eiro.

Veikalu tirdzniecības zālēs ir ieviesti dabai draudzīgi tehniskie risinājumi, piemēram, apgaismojums ir nomainīts uz LED, kā arī ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums un izmantoti energoefektīvi risinājumi iekārtu izvēlē. Papildu tam ir ieviests saprotamāks un vieglāk pārskatāms preču izvietojums un īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi, kas vizuāli klientam nav redzami, bet palīdz efektīvāk darbiniekiem ikdienā veikt tiešos darba pienākumus un nodrošināt klientiem patīkamu iepirkšanās pieredzi.

Tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klientu vajadzībām, veikalu plauktos izvietojot tieši tās preces, kuras pircēji ir iecienījuši visvairāk, tādējādi iemīļotās preces varēs rast ceļu uz iepirkumu groziņu vēl ātrāk. “Maxima X” formāta veikalos pieejams daudzveidīgs “Meistara Marka” gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, bagātīgs svaigo dārzeņu un augļu sortiments, kā arī citi iecienīti produkti par pieejamām cenām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.