Medaļu pretendentu cīņā OHL spēlē “Olimp”/”Venta 2002” pārspēj “Liepājas” hokejistus

Foto – HK “Liepāja”

“Olimp”/”Venta 2002” cīņā par trešo vietu turnīra tabulā sestdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē izbraukumā uzvarēja “Liepāju”.

Čempioni izbraukumā “Liepāju” apspēlēja ar 4:3 (1:1, 2:1, 1:1), vēsta LETA.

Sestajā minūtē gan Rihards Ričards Fomins izvirzīja vadībā mājiniekus, taču līdz 27.minūtei viesi ar Miķeļa Rēdliha, Kristiāna Zelta un Jura Ziemiņa precīziem metieniem panāca 3:1, uzvaru noturot līdz mača beigām.

Mājiniekiem pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Fomins (2+1), Fjodors Jarovinskis (1+2) un Klāvs Plānics (0+3).

Viesiem divus vārtus guva Rēdlihs, bet divas rezultatīvas piespēles Georgija Pujaca kontā.

Citā spēlē Hokeja skola “Rīga” mājās ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) piekāpās turnīra pastarītei Rīgas “Prizma”, kas revanšējās par 2:7 zaudējumu pirms divām dienām.

Uzvarētāju labā Dāvis Straupe sakrāja trīs (1+2), bet Armands Bērziņš un Kristaps Riekstiņš pa diviem (1+1) punktiem.

Artūrs Krists Krūklītis uzvarētāju vārtos atvairīja 31 metienu.

Vēl sestdien notiek arī divu čempionāta līdervienību cīņa “Zemgale”/LLU – “Mogo”/LSPA.

Turnīra tabulā pirmo vietu ar 52 punktiem 28 cīņās ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 45 punktiem 27 mačos seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 38 punktiem 27 dueļos ir trešā, bet aiz tās ar 27 spēlēs izcīnītiem 34 punktiem ierindojas “Olimp”/”Venta 2002”. Piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi 19 punktus 27 spēlēs, sestajā vietā ar 11 punktiem 28 mačos atrodas “Dinaburga”, bet ar astoņiem punktiem 32 spēlēs pēdējo vietu ieņem Rīgas “Prizma”.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU.

Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.