Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Metāli angāri un garāžas – ātra uzstādīšana un daudzveidīga izmantošana

Mūsdienīga, estētiski pievilcīga un universāla ēka jūsu privātajā saimniecībā vai uzņēmumā? Domus Angāri ir profesionāls būvniecības risinājumu uzņēmums, kurš Latvijas tirgū piedāvā dažādu konstrukciju metāla garāžas un metāla angārus.

Metāla angāri – daudzfunkcionāli un ātri uzstādāmi
Ja jūsu ražošanas vai lauksaimniecības uzņēmumā nepieciešams daudzfunkcionāls metāla angārs, tad ielūkojieties Domus Angāri mājaslapā www.domusangari.lv, kur varat iepazīties ar piedāvājumu un pārdomāt savas ieceres šādu ēku izvēlē.

Metāla angārus var izmantot daudzpusīgi – te var būt graudu novietne, tehnikas novietne, lopiem, arī kā parasta noliktava. Metāla angāri var būt arī siltināti. Tas būs ilgtermiņa ieguldījums, būvējot ražošanas telpas, noliktavas un pat biroja telpas. Siltinātu angāru var izveidot kā plašu darba kompleksu, atvēlot telpas gan darba zonai, gan biroja vajadzībām.

Domus Angāri veido individuālus siltinātu angāru projektus, piedāvājot iebūvēt vārtus, logus, durvis un citu aprīkojumu, lai angārs būtu funkcionāls un teicami kalpotu mērķim.

Metāla garāžas – dažāds dizains un izmēri, daudzveidīgs pielietojums
Domus Angāri piedāvājumā ir augstas kvalitātes metāla garāžas plašā izmēru un dizainu sortimentā. Metāla garāžu piedāvājums ir pietiekami plašs, lai rastu piepildījumu savam iecerētajam plānam vai saprastu, kāda tad īsti garāža ir vispiemērotākā katra vajadzībām.

Ja iegādāsieties jau gatavu garāžu, tad, saprotams, ka izmaksas būs zemākas un garāžas uzstādīšana būs ātra un ērta. Taču Domus Angāri izstrādā un projektē garāžas un angārus arī pēc pasūtījuma. Un šādā gadījumā klientam tiek dotas iespējas atrast labāko ēkas projekta risinājumu un arī izpildi.

Domus Angāri piedāvā izgatavot gan nesiltinātas, gan siltinātas metāla garāžas pēc individuāla pasūtījuma vai jau gatavus garāžu modeļus. Šādas garāžas noderēs automašīnu, motociklu, dažādas tehnikas un citu mantu glabāšanai. Garāža var būt arī ar nojumi vai garāža ar diviem boksiem un nojumi. Risinājumu ir daudz.

Estētiski pievilcīgas un labi iederēsies jūsu pagalma plānojumā garāžas ar dekoratīvo apmetumu. Dekoratīvi apmesta garāža ar siltinājumu var arī ļoti labi noderēt kā vasaras dārza mājiņa. Ideju īstenošanas iespēju ir daudz.

Lai iepazītos ar Domus Angāri piedāvājumu, ienāciet www.domusangari.lv – plašs piedāvājums, teicama kvalitāte, saprātīgas cenas!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.