Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Moderns darba apģērbs Jūsu komandai

Neatkarīgi no tā, kādas profesijas pārstāvis esat, kvalitatīvam apģērbam ir liela loma ne tikai tad, kad nepieciešams tikties ar klientiem, bet arī pildot savus darba pienākumus. Darba devēji vēlas par savu uzņēmumu atstāt vislabāko iespaidu, tādēļ to vislabāk ir panākt ne tikai ar kvalitatīvu darbu, bet arī darbinieku ārējo izskatu.

Ar celtniecību saistītās nozarēs daudzu darba devēju izvēle ir labas kvalitātes darba apģērbs un apavi, kas ir ērti, funkcionāli un lieliski pilda savas funkcijas arī tad, ja darbs veicams ārpus telpām vai vietās ar mainīgu gaisa temperatūru. Darba apģērbu veikali Rīgā ir lielā skaitā, bet tikai Almonts piedāvā Helly Hansen un citu kvalitatīvu ražotāju darba apģērbus par lieliskām cenām.

Kā izvēlēties piemērotu darba apģērbu?

Domājot par to, kāda veida darba apģērbu piemeklēt saviem darbiniekiem, rodas grūtības, līdz ar to situācijas atvieglošanai, piedāvājumu labāk sadalīt trīs daļās:

1. Darba apģērbs – darba apģērbam jābūt brīvam, taču funkcionālam. Ja darbinieki strādās ārpus telpām, obligāti jābūt darba virsjakai. Darba apģērbs tiek iedalīts dažādās kategorijās – sākot ar plānajiem un siltinātajiem apģērbiem un beidzot ar pretlietus apģērbu un vienreizējās lietošanas apģērbiem. Labi noder šeit arī Helly Hansen jakas, kas ir gan vēja necaurlaidīgas, gan mitruma necaurlaidīgas. Uz visiem apģērbiem ir iespējams veikt apdrukas ar uzņēmuma logo;

2. Darba apavi – darba apavus var iedalīt dažādās kategorijās, vadoties pēc valkātāju darba specifikas. Iespējams iegādāties gan siltinātus šņorzābakus darbam ārpus telpām, apavus metinātājiem, Sabo kurpes, kas ir populārs risinājums medicīnas nozarē strādājošajiem un dažādus citus apavu veidus, piemērotus konkrētām profesijām. Laba izvēle būs arī HH apavi, kas noderēs dažādu profesiju pārstāvjiem;

3. Darba cimdi un aksesuāri – ja darbiniekiem darba dienas jāvada ārpus telpām, tad  kvalitatīvi darba cimdi un cepures ir obligāta nepieciešamība. Viss, sākot ar gumijas un beidzot ar metinātāju cimdiem ir pieejams iegādei par draudzīgām cenām.

Plašs darba apģērbu un aksesuāru klāsts

Mūsdienīgs darba apģērbu veikals Almont nodrošina saviem klientiem dažāda veida darba apģērbu un darba bikses, kas piemēroti plašam profesiju klāstam. Piedāvājuma klāstā ir arī individuālās aizsardzības līdzekļus, piemēram, darba cimdi, lai darāmais darbs būtu drošs un bez liekiem riskiem.

Nav svarīgi ko Jūs meklējat, vai vajadzīgas HH jakas vai Tamrex apavi, interneta veikalā www.almonts.lv var atrast visu nepieciešamo. Bet, ja gadās, ka Jums nepieciešamās darba jakas nav pieejamas, zinošie konsultanti palīdzēs, jo pastāv iespēja veikt individuālu pasūtījumu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.