Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Multifunkcioanālas mēbeles mazām istabām

Viens no galvenajiem izaicinājumiem, ar ko saskaras cilvēki ar mazām istabām, ir tādu mēbeļu izvēle, kas ne tikai labi izskatās, bet arī ir funkcionālas un neaizņem pārāk daudz vietas. Istabas plāns ar precīziem izmēriem un mērlenta ir neatsverami palīgi, lai izvēlētos mēbeles, kas telpā ērti ierakstītos, to nepārblīvējot.

Iekārtojot mazu istabu, mēbeles var pasūtīt galdniecībā pēc konkrētās telpas izmēriem vai meklēt jau gatavas multifunkcionālas mēbeles mazām istabām.

Apskatīsim, kādas mēbeles un kādus mazu istabu iekārtojuma paņēmienus iesaka dizaineri.

• Izvelkamais krēsls

Dažādi izvelkamie krēsli ir lielisks piemērs multifunkcionālām mēbelēm. Tie ir ērti un funkcionāli, jo tos var izmantot kā krēslus, bet, ja ir vajadzība, tos var izvilkt un izmantot kā guļamvietu. Izvelkamie krēsli ir lielisks risinājums viesu izguldīšanai, jo tie var pārvērsties par komfortablu guļvietu, neaizņemot daudz vietas.

• Kafijas galdiņš – divi vienā

Transformējams kafijas galdiņš ir vēl viena lieliska mēbele mazām istabām. Šīs mēbeles var izmantot kā kafijas galdiņu, bet to var arī pārvērst par galdu nelielām viesībām vai par ērtu darba galdu. Tā ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas ietaupīt vietu, bet nevēlas atteikties no funkcionalitātes.

• Sienas gulta

Sienas gulta ir ļoti populāra mēbele mazām istabām. Šīs gultas ir viegli nolaižamas un paceļamas, un tās aizņem maz vietas, kad tās netiek izmantotas. Sienas gulta ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas maksimāli izmantot savu telpu, bet nevēlas atteikties no parasta izmēra gultas. Turklāt, ir nopērkami sienas gultu modeļi, ko var izmantot arī kā skapi, lai uzglabātu drēbes, grāmatas un citas lietas.

Tālāk izskatīsim vēl dažus papildu ieteikumus, kurus vērts iekļaut istabas iekārtojumā.

• Grāmatu plaukts ar nolaižamu galda plakni

Ērts un funkcionāls risinājums, ja darba virsma vajadzīga īslaicīgai lietošanai, piemēram, novietot klēpjdatoru, rakstīt vai darboties ar kādu hobiju. Beidzot darbu, plakne tiek pacelta un istaba tādējādi neko nezaudē no savas platības.

• Dažādi sienas plaukti

Pie sienām stiprināmi dažādi plaukti piedāvā vietu lietu glabāšanai un ļauj ietaupīt vērtīgo grīdas plakni. Iegādājaties atvērtus vai slēgtus plauktus grāmatām, traukiem un dažādiem dekoriem un veidojat vizuāli efektīgus plauktu izkārtojumus.

• Gultas veļas kaste – naktsgaldiņš

Ietilpīga veļas kaste uz riteņiem, kuras viena mala paredzēta naktsgaldiņam un papildu funkcionalitāti piešķir sānu plaukts dažādiem sīkumiem.

• Konsole – galds

Interjera iekārtojumā konsole piedod elegantu izskatu, taču ir atrodami modeļi, kas ir vēl papildu transformējami par galdiem ēšanai vai darbam.

• Transformējama dienas gulta

Nereti ir redzētas mīkstās mēbeles, kas ir viegli atbīdāmas – sabīdāmas, atbilstoši konkrētam telpas iekārtojumam vai funkcijai. Dienā ērts zvilnis, bet naktī divguļama gulta, to iegūst zvilnim piebīdot klāt divus segmentus, ko dienā izmanto kā sēžammēbeles.
Izvēlaties mēbeles, kam jau ir iebūvēti ritenīši, padarot mēbeļu pārvietošanu un telpas transformāciju par vieglu nodarbi. Viegli pārvietojami izvelkamie krēsli uz riteņiem vai transformējami dīvāni ir mēbeles, kurām ritenīši būtu ļoti noderīgi.

Stikla plaukti un galda virsma ir ideāls risinājums, ja vēlaties, lai jūsu istaba izskatās plašāka un gaišāka. Novērtējiet speciāli šauriem koridoriem radītas plauktu sistēmas, kurās integrēts spogulis, atvilkņu bloks un drēbju pakaramie.

Multifunkcionālas mēbeles ir lielisks risinājums mazām telpām. Izvēloties 220.lv piedāvātās mēbeles, jūs varat izmantot savu telpu maksimāli pilnvērtīgi, neatteikties no funkcionalitātes un izskatīties stilīgi. Izvelkamie krēsli, transformējams kafijas galdiņš un sienas gulta ir tikai dažas no multifunkcionālajām mēbelēm, kas var palīdzēt jums izveidot ideālu vidi jūsu mazajai istabai.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.