Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Mūsdienīgas terases izveides padomi jebkuram mājoklim

Āra dzīvojamās istabas izveide ļauj mums būt vienotiem ar dabu, vienlaikus esot ieskautiem ar ērtībām pie kurām esam pieraduši iekštelpās. Āra dzīvojamo zonu izveide ir viena no lielākajām 2022. gada dārza tendencēm, un liela vai maza pagalma izmantošana kā papildu dzīvojamā telpa ļauj mums maksimāli palielināt mājas kvadrātmetru platību.

Neatkarīgi no lieluma, sākot no plaša zāliena laukuma līdz pat mazam balkonam, ir iespējams izveidot mūsdienīgu āra dzīvojamo zonu. LED virtene, mūsdienīgas mēbeles, augi un dažādi citi dekoratīvie elementi ļauj iegūt vietu, kur patverties no ikdienas raizēm!

Apgaismojuma izvēle
Kad runa iet par pagalma apgaismojumu, mēs bieži domājam, ka tā funkcija ir svarīgāka par ārējo izskatu, par galveno padarot mājas interjeru. Taču pārdomāta apgaismojuma iekļaušana āra zonā, spēj raīt mūsdienīgu dzīvojamās istabas noskaņu. Āra apgaismojums ir pieejams daudzos variantos, piemēram, virziena prožektori, kas tiek izvietoti stūros un gar celiņiem, kā arī lielie terases lukturi, taču vēl laba ideja ir lampu izmantošanu, lai uzlabotu āra dzīvojamās telpas iekštelpu sajūtu. Piemēram, brīvi stāvošas lampas un laternas, dārza lampas virtenes un LED virtenes, kas darbojas uz saules enerģijas un ir uzlādējamas, lieliski ir piemērotas ārtelpās, tā kā tās var viegli pārvietot, piedāvājot daudz lielāku rādiusa un virziena apgaismojuma iespējas.

Mēbeļu izvēle āra terasēm
Atjaunojiet savas iekštelpu dzīvojamās istabas komfortu, izvēloties tāda paša stila āra mēbeles. Ērti stūra dīvāni ir kļuvuši ļoti populāri āra dzīvojamajās telpās, lai atdarinātu autentisku dzīvojamās istabas sajūtu, nevis tradicionālās koka dārza mēbeles. Mīksts dīvāns uzreiz piešķir iekštelpu viesistabas noskaņu jebkurai pagalma atpūtas vietai. Nemaz nerunājot par to, ka tas ir arī ļoti praktisks, jo tiek piedāvātas daudzas sēdvietas ciemiņiem. Lai izveidotu funkcionējošu āra telpu, galvenais ir nodrošināt to ar piemērotām ārtelpu mēbelēm, kas nodrošina tādu pašu komfortu un izturību, ko jūs sagaidītu no iekštelpu mēbelēm. Mīkstās sēdvietas ar spilveniem padara par mājīgu to vietu, kur atpūsties vasaras saulē.

Noteikti ir vērts veltīt laiku tam, lai izveidotu āra terasi, kurā būs vēlme pavadīt laiku un atpūsties no ikdienas stresa. Mūsdienās ir iespējams izveidot izcilu āra terasi, kas priecēs gan pašu, gan arī ciemiņus!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.