“Nīca/Otanki/Mill” piektdien savā laukumā aizvadīs ceturtdaļfināla izšķirošo spēli

Piektdien, 24. martā, pulksten 19.30 Nīcas sporta hallē “Nīca/OtankiMill” futbolisti aizvadīs “Optibet” telpu futbola virslīgas ceturtdaļfināla izšķirošo spēli pret “Jēkabpils Lūšiem/Ošukalnu”, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada Sporta pārvaldes Nīcas nodaļas vadītājs Ingars Kalējs.

Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts ir neizšķirts – 1:1.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka “Nīca/OtankiMill” 11. martā pirmajā spēlē savās mājās uzvarēja ar 4:2. Savukārt 18. martā izbraukumā otrajā spēlē pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles sitienos jēkabpilieši bija pārāki ar 4:1.

Virslīgas regulārajā turnīrā nīcenieki ar 28 punktiem ieguva ceturto vietu, bet “Jēkabpils Lūši/Ošukalns” ar 21 punktu bija piektajā pozīcijā.