“Nīca/OtankiMill” Jauno gadu sāk izbraukuma tūrē, mājās pārvedot vienu uzvaru

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti no “Optibet” telpu futbola virslīgas čempionāta divu spēļu izbraukuma tūres atgriezās ar vienu panākumu.

Vispirms nīcenieki sestdien ar 0:3 izbraukumā atzina “Jēkabpils Lūšu/Ošukalna” pārākumu. Mājinieki jau pirmajā minūtē guva vārtus, bet pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 2:0. Spēles pēdējā minūtē “Jēkabpils Lūšu/Ošukalna” futbolisti guva trešos vārtus.

Svētdien “Nīca/OtankiMill” izbraukumā ar 5:2 uzvarēja “Madonu”. Atkal nīceniekiem bija neveiksmīgs spēles sākums. Madonieši jau otrajā minūtē izvirzījās vadībā, bet septītajā minūtē pārsvaru dubultoja – 2:0.

“Nīcai/OtankiMill” pirmā puslaika izskaņā vienus vārtus atguva Valdis Nicis. Otrā puslaika sākumā rezultātu izlīdzināja Daniels Sērmoliņš. 35. minūtē viesus jau vadība izvirzīja V. Nicis, kurš tajā pašā minūtē nerealizēja soda sitienu.

Mača pēdējā minūtē ar precīzu soda sitienu “Nīcas/OtankiMill” uzvarai punktu pielika D. Sērmoliņš.

Šīs “Nīcas/OtankiMill” futbolistiem bija pirmās spēles Jaunajā gadā. Vecais gads tika aizvadīts ar uzvaru, savā laukumā ar 5:2 uzvarot “Kengaroos” vienību.

Nākamā spēle nīceniekiem būs sestdien, 21. janvārī, izbraukumā pret “RFS Futsal”. Turnīra tabulā nīcenieki ar 25 punktiem ir trešajā pozīcijā, sev priekšā palaižot “Petrow/Beitar” (34) un “RFS Futsal” (25).