“Nīca/OtankiMill” paklūp Latvijas kausa izcīņas astotdaļfinālā

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti svētdien, 5. februārī, Bauskas sporta namā “Mēmele” Latvijas kausa izcīņas telpu futbolā astotdaļfinālā ar 3:4 piedzīvoja zaudējumu TFK “Lats” vienībai.

“Nīca/OtankiMill”, kas šobrīd ir “Optibet” Latvijas telpu futbola virslīgas trešā spēcīgākā komanda, jau piektajā minūtē nonāca zaudētāju lomā. Mājiniekus vadībā izvirzīja Matīss Beitāns. Viņš pirmā puslaika beigās savai komandai panāca divu vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā Sandis Vārpiņš nīceniekiem vienus vārtus atguva, bet divas minūtes vēlāk Raivis Svilis izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2.

Spēles 28. minūtē mājinieku līdzjutēji vēlreiz varēja uzgavilēt, jo Elvijs Medvedkins TFK “Lats” vienību atkal izvirzīja vadībā. Minūti vēlāk gan “Nīcas/OtankiMill” futbolists Jans Bespjorstovs atkal panāca neizšķirtu – 3:3.

Otrā puslaika vidū M. Beitāns guva savus trešos vārtus, savu komandu izvirzot vadībā ar 4:3. Lai arī kā nīcenieki atlikušajās desmit minūtēs centās, gūt vārtus viņiem neizdevās. “Nīcas/OtankiMill” dalība Latvijas kausa izcīņā beidzās jau astotdaļfinālā.