“Nīca/OtankiMill” pēdējā minūtē piekāpjas TFK “Salaspilij”

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti sestdien, 9. decembrī, Nīcas sporta hallē “Optibet” telpu futbola virslīgā ar 2:3 zaudēja TFK “Salaspilij”.

Trešajā minūtē salaspiliešus vadībā izvirzīja Andrejs Jēgers, bet jau minūti vēlāk nīceniekiem rezultātu izlīdzināja Edgars Miķelis Kovaļskis. Savukārt 13. minūtē Ričards Auznieks jau vadībā izvirzīja mājiniekus – 2:1.

Otrā puslaika ceturtajā minūtē TFK “Salaspils” futbolists Maksims Puzikovs rezultātu izlīdzināja, bet 39. minūtē viesiem uzvaras vārtus guva Oļegs Peņkovskis.

Mača 38. minūtē sarkanās kartītes saņēma mājinieku futbolists Daniels Sērmoliņš un viesu spēlētājs Romāns Šteinboks, bet dzeltenās kartītes tika mājiniekiem Raivim Svilim, E.M. Kovaļskim, viesu spēlētājiem O. Peņkovskim, Kasparam Neretam, Aleksejam Panfilovam un Aleksejam Urbanovičam.

Svētdien pulksten 16 nīcenieki savā laukumā spēkosies ar “Salaspils FA” vienību.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka abu spēļu laikā tiek vākti ziedojumi dzīvnieku aizsardzības biedrības “Liberta” ķepaiņiem. Nīcas kluba līdzjutējiem, nākot uz spēlēm, līdzi jāņem kaut ko, kas noderētu “Libertas” dzīvniekiem. Līdzi var jaņemt sauso barību un konservus suņiem un kaķiem, kaķu smiltis, kaltētos našķus suņiem, biezos papīra dvieļus, biezos atkritumu maisus, vienreizlietojamos paladziņus, pledus, palagus, segas, nagu skrāpjus, rotaļlietas dzīvniekiem.