“Nīca/OtankiMill” pret “RFS Futsal” izlīdzina rezultātu, bet beigās spiesti piekāpties

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti sestdien, 25. novembrī, Nīcas sporta hallē “Optibet” telpu futbola virslīgā ar 4:6 zaudēja “RFS Futsal” vienībai.

Pirmā puslaika astotajā minūtē Eduardo Taborda Dos Santos izvirzīja vadībā viesus, bet 12. minūtē Miks Babris panāca 2:0 “RFS Futsal” labā.

1. minūtē Daniels Sērmoliņš nīceniekiem vienus vārtus atguva, bet M. Babris atjaunoja divu vārtu pārsvaru.
  2. minūtē Valdis Nicis nīceniekiem guva otros vārtus, bet 27. minūtē Edgars Tarakanovs viesiem atkal atjaunoja divu vārtu pārsvaru.
  3. minūtē Mārcis Červoņikovs rezultāta starpību samazināja līdz minimumam, bet 30. minūtē V. Nicis rezultātu izlīdzināja – 4:4.
  4. minūtē savus otro vārtus guva Eduardo Taborda Dos Santos, bet 33. minūtē viesiem pārsvaru dubultoja Andrejs Baklanovs.

Svētdien pulksten 15 nīcenieki savā laukumā spēlēs pret “Madonu.