“Nīca/OtankiMill” telpu futbola virslīgā cīnās neizšķirti ar “Raba/FPA” vienību

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti sestdien, 13. janvārī, Rīgā “Optibet” telpu futbola virslīgā cīnījās neizšķirti 2:2 ar komandu “Raba/FPA”.

Mača 18. minūtē nīceniekus vadībā izvirzīja Alvis Kristians Naumčiks. 23. minūtē mājinieki rezultātu izlīdzināja – 1:1. 28. minūtē Daniels Sērmoliņš atjaunoja vadību nīceniekiem, bet divas minūtes pirms otrā puslaika beigām mājinieki vēlreiz rezultātu izlīdzināja – 2:2.

“Nīcai/OtankiMill” nākamā spēle būs 20. janvārī pulksten 18 Kuldīgas sporta hallē pret “Nikers”.

“Optibet” telpu futbola virslīgas turnīra tabulā ar 36 punktiem līderpozīcijās ir “Riga FC”, ar 33 punktiem otrajā vietā ir “RFS Futsal”, bet trešie ar 21 punktu ir “Salaspils” futbolisti. Nīcenieki ar 19 punktiem ir piektajā vietā.