“Nīca/OtankiMill” virslīgas bronzas trillerī piekāpjas “Salaspilij”

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti ceturtdien, 4. maijā, Salaspils sporta namā “Optibet” telpu futbola virslīgas izšķirošajā spēlē par bronzas medaļām pēcspēles sitienos zaudēja “Salaspils” vienībai.

Nīceniekiem mača sākums bija neveiksmīgs, jo jau ceturtajā minūtē Marks Ziļs mājiniekus izvirzīja vadībā. Minūti vēlāk Andrejs Burenkovs “Salaspils” pārsvaru dubultoja, bet vēl pēc minūtes pēc Andreja Kondratjeva gūtajiem mājienieki bija vadībā ar 3:0.

Devītajā minūtē Valdis Nicis nīceniekiem vienus vārtus atguva. Savukārt 15. minūtē Aleksis Kristaps Rozenbergs rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 2:3.

Otrā puslaika sākumā V. Nicis panāca neizšķirtu – 3:3. Rezultāts līdz pamatlaika beigām nemainījās. Arī papildlaikā vārti netika gūti.

Pēcspēles sitienos pārāki bija “Salaspils” futbolisti. “Nīcai/OtankiMill” pēcspēles sitienos savus sitienus realizēja Endijs Šlampe un V. Nicis, bet mājinieku vārtsargu neizdevās pārspēt Edgaram Miķelim Kovaļskim un Danielam Sērmoliņam.

Virslīgas sērijā par bronzas medaļām “Salaspils” futbolisti līdz trim uzvarām bija pārāki ar 2:1. Pirmajā spēlē “Salaspils” savā laukumā uzvarēja ar 4:3. Savukārt nīcenieki savā laukumā bija pārāki ar 5:1.

“Nīca/OtankiMill” pusfinālā atzina “Riga FC” pārākumu. Savukārt ceturtdaļfinālā uzvarēja komandu “Jēkabpils Lūši/Ošukalns”. Regulāro sezonu “Nīca/OtankiMill” noslēdza ceturtajā vietā.