“Nīca/OtankiMill” virslīgas ceturtdaļfinālu sāk ar zaudējumu vienpadsmit vārtu spēlē

Foto no “Nica/OtankiMill” arhīva

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti ceturtdienas, 10. marta, vakarā Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā, “Optibet” virslīgas telpu futbola čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 2:9 zaudēja spēcīgajai “Nikars” vienībai.

“Nikars” futbolisti jau mača pirmajā minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0. Savukārt nīcenieku futbolists Daniels Sērmoliņš trešajā minūtē nerealizēja soda sitienu. “Nikars” futbolisti pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 4:0, ziņo Latvijas Futbola federācija.

Mājinieki otrajā puslaikā iekrāja astoņu vārtu pārsvaru, kad mača galotnē nīceniekiem izdevās divus vārtus atgūt. 37. minūtē vārtus guva Edgars Miķelis Kovaļskis, bet minūti vēlāk vārtus guva Raivis Svilis.

Mača pēdējā minūtē punktu spēlei pielika “Nikars” vienība, svinot uzvaru ar 9:2 un ceturtdaļfināla sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.

“Nīca/OtankiMill” pretinieku savā laukumā uzņems 23. martā pulksten 20.