“Nīca/OtankiMill” zaudē “Salaspilij”; sestdien mājās spēle pret “Kengaroos”

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti 8. oktobrī Nīcas sporta hallē “Optibet” telpu futbola virslīgā ar 2:3 zaudēja “Salaspilij”.

Mača 10. minūtē viesus vadībā izvirzīja Andrejs Burenkovs. Trīs minūtes vēlāk viņš panāca 2:0 “Salaspils” labā.

1. minūtē Daniels Sērmoliņš nīceniekiem vienus vārtus atguva. Pēc pirmā puslaika mājinieki bija zaudētāju lomā ar 1:2.

Otrā puslaika sākumā “Salaspils” futbolists Aleksejs Panfilovs viesiem atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Mača galotnē Edgars Miķelis Kovaļskis rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 2:3, bet panākt neizšķirtu nīceniekiem vairs neizdevās.

Mača pēdējā minūtē sarkano kartīti saņēma “Nīcas/OtankiMill” futbolists Raivis Svilis.

Nīceniekiem nākamā spēle būs sestdien, 15. oktobrī, pulksten 19 Nīcas sporta hallē pret “Kengaroos” komandu.

Virsīgas turnīra tabulā “Nīca/OtankiMill” ar trīs punktiem ir ceturtajā vietā deviņu komandu konkurencē.