“Nīca/OtankiMill” zaudē virslīgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē

“Nīcas/OtankiMill” futbolisti sestdien, 24. februārī, Kuldīgā “Optibet” virslīgas telpu futbola čempionāta ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 1:5 zaudēja komandai “Nikers”.

Sērijā līdz divām uzvarām nīcenieki nokļuva zaudētāju lomā ar 0:1.

“Nīcu/OtankiMill” sestajā minūtē vadībā izvirzīja Raivis Svilis, bet pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts – 1:1. Otrajā puslaikā kuldīdznieki guva vēl četrus vārtus.

Nīcenieki ceturtdaļfināla atbildes spēli aizvadīs 3. martā Nīcas sporta hallē.

“Nīca/OtankiMill” virslīgas regulāro sezonu noslēdza piektajā vietā, 16 spēlēs izcīnot septiņas uzvaras, vienu spēli aizvadot neizšķirti un piedzīvojot astoņus zaudējumus. Regulāro sezonu pirmajā vietā noslēdza “Riga FC”, otrie bija “RFS Futsal”, aiz sevis atstājot “Salaspili” un “Nikeru”.

“Nīca/OtankiMill” regulārajā sezonā “Nikeram” savā laukumā zaudēja ar 2:3, bet izbraukumā piekāpās ar 4:6.