Nīceniecei Annijai Gabrielai Andersonei divi vārti “Liepājas Futbola skolas” uzvarā pret “Audu”

“Liepājas Futbola skola” sestdien, 20. maijā, izbraukumā Sieviešu futbola līgā ar 3:0 uzvarēja “Audu”.

Pirmā puslaika 24. minūtē “Liepājas Futbola skolu” vadībā izvirzīja nīceniece Annija Gabriela Andersone. 12 minūtes vēlāk viņa liepājnieču pārsvaru dubultoja – 2:0.

Pirmā puslaika izskaņā trešos vārtus “Liepājas Futbola skolai”” guva Kira Šarija. Otrajā puslaikā komandas vārtus neguva.

“Liepājas Futbola skolas” kontā šobrīd ir trīs uzvaras un viens neizšķirts. Ar desmit punktiem komanda ir otrajā vietā. Līderpozīcijās ar 12 punktiem ir “Olaine”. Savukārt trešajā vietā ar septiņiem punktiem ir SFK “Rīga”.

A.G. Andersone ar pieciem gūtiem vārtiem ir Sieviešu futbola līgas rezultatīvākā spēlētāja.

Nākamā spēle liepājniecēm būs 27. maijā pulksten 12.30, kad LOC futbola hallē būs spēle pret “Super Nova” vienību.