Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

No nieciņa līdz prieciņam! Labākās idejas Ziemassvētku sezonai “Fix Price” veikalos

Draudzīgo cenu tīkla “Fix Price” veikalos, kas atrodas jau daudzās Latvijas pilsētās, ir viss nepieciešamais un vēl vairāk, lai Ziemassvētku gaidīšana un svētku svinēšana būtu neaizmirstama.

“Lai preču plaukti būtu pilni, mēs visu gadu strādājam kā īsteni Ziemassvētku vecīša palīgi. Mūsu veikalu plaukti jau zaigo no daudzkrāsainiem vizuļiem, savus saimniekus gaida visdažādākie Ziemassvētku rotājumi, bet lampiņu virtenes ir gatavas iedegties ar desmitiem mazu gaismiņu. Veikalā ikviens atradīs saldumus svētku galdam, Ziemassvētku zeķei vai dāvanām, skaistus un interesantus dekorus, praktiskas un mīļas dāvaniņas,” ar paveikto iepazīstina SIA “FP LV” valdes locekle Dace Grundmane, piebilstot, ka “Fix Price” veikalos augstākā cena joprojām nemainīgi ir 6,99 eiro.

  1. novembrī ir Pirmā Advente, kas nozīmē, ka mājās parādās Adventes kalendāri – ir sajūta, ka tie visās ģimenēs ir populārākie kalendāri. Tieši šokolādes Adventes kalendārs jau vairākus gadus ir arī iecienītākā prece, kas pirms Ziemassvētku sezonas nopērkama “Fix Price” veikalos.

Daudzās mājās parādās Ziemassvētku zeķes, kurās bērni un arī pieaugušie no rīta meklē rūķa atstāto dāvanu. “Mūsu veikalos ir nopērkamas dažādas zeķes, un protams, arī paši nieciņi un gardumi, ko tajās likt,” pastāstīja D. Grundmane.
Plauktos atrodami arī kosmētikas dāvanu komplekti gan sievietēm un vīriešiem, gan meitenēm un puikām. Bērniem dāvanu komplektu iepakojuma dizains veidots ar zīmējumiem no bērnu iemīļotajām multfilmām.

Ļoti interesantas ir mitrinošās, salvešveidīgās sejas maskas – tās uzklājot uz sejas, tu pārtopi piparkūku cilvēciņā, Riekstkodī, koalas lācītī. Kā lai nepadalās ar tādu bildi savā Instagram profilā?

Veikalos atrodamas arī skaistas konfekšu pakas svētku noformējumā. Šādas izlases iegāde atvieglo darbu vecākiem, jo komplektā ir daudz un dažādi gardumi.
“Fix Price” veikalos lielā izvēlē tāpat ir dažādi Ziemassvētku cepumi, tējas izlases, konfektes un, protams, piparkūkas.

Pirktākās preces nepārtikas sortimentā ir dažāda veida uzlīmes, kas ļoti patīk bērniem. Tās lieliski noder apsveikumu gatavošanai un dāvanu noformēšanai, kā arī ir vienkārši patīk bērniem. Protams, popularitātes ziņā neatpaliek klasiskie eglīšu bumbuļi un citi eglītes rotājumi. Vēl cilvēki iecienījuši dažādas gaismas virtenes, ar ko dekorēt eglīti un māju.

Savukārt iecienītāko un interesantāko Ziemassvētku preču Top 5 noslēdz dekors Trusis, kas ir nākamā gada simbols. Tā sakot, no nieciņa līdz prieciņam, viss kā pa diedziņu! Tāds ir “Fix Price” moto šiem svētkiem.

Latvijā “Fix Price” veikali franšīzes ietvaros darbojas kopš 2017. gada vasaras, un to skaits arvien palielinās – to skaits jau sasniedzis 34. Šobrīd veikali darbojas Rīgā, Ādažos, Aizkrauklē, Daugavpilī, Jēkabpilī, Ogrē, Rēzeknē, Ķekavā, Jelgavā, Salaspilī, Balvos, Liepājā, Olainē un citās Latvijas pilsētās. Tāpat “Fix Price” turpina sadarbību ar vietējiem ražotājiem un meklē jaunus piegādātājus, kas spētu piedāvāt ko interesantu un pircējam pievilcīgu arī cenas ziņā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.