Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

NVA izmaksās vienreizējo nodarbinātības uzsākšanas pabalstu 500 eiro apmērā Ukrainas civiliedzīvotājiem

Foto – Pixabay

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izmaksās vienreizējo nodarbinātības uzsākšanas pabalstu 500 eiro apmērā Ukrainas civiliedzīvotājiem, kuri pametuši Ukrainu kara dēļ un Latvijā uzsākuši tiesiskās darba attiecības, aģentūru LETA informēja aģentūrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai saņemtu nodarbinātības uzsākšanas pabalstu, mēneša laikā no darba tiesisko attiecību uzsākšanas dienas jebkurā no NVA klientu apkalpošanas vietām Latvijā jāiesniedz iesniegums nodarbinātības uzsākšanas pabalsta saņemšanai.

Ukrainas civiliedzīvotāji var saņemt pabalstu, ja darba attiecības uzsāktas pēc šī gads 24.februāra un gadījumā, ja iesnieguma iesniegšanas dienā darba attiecības turpinās.

Pabalstu var saņemt tikai vienu reizi, un tas netiek aplikts ar iedzīvotāju ienākuma nodokli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

NVA atgādina, ka darba iespējas Ukrainas bēgļi var meklēt ar aģentūras palīdzību, saņemot atbalstu jebkurā klientu apkalpošanas vietā vai sazinoties ar NVA darbiniekiem, gan patstāvīgi.

NVA klientu apkalpošanas vietu darba laiks no pirmdienas līdz ceturtdienai ir no plkst.9 līdz plkst.16.30, bet piektdienās – no plkst.9 līdz plkst.15.

NVA darbinieki pieejami arī Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem, kas no 21.marta atrodas Kaļķu ielā 1, Rīgā.

LETA jau vēstīja, ka 24.februārī Ukrainā iebruka Krievijas karaspēks, sākot apšaudīt ne tikai militāros, bet arī civilos objektus un izraisot bēgļu straumes.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.