Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Oriģināla dāvana Ziemassvētkos – Personalizēti kalendāri

Ja vēlaties iepriecināt sava uzņēmuma darbiniekus, sadarbības partnerus un klientus, izveidojiet oriģinālu sienas vai galda kalendāru ar uzņēmuma logo. Kalendāru pasūtīšana ļaus Jums izvēlēties savām vēlmēm atbilstošu tekstu, krāsas, attēlus, dažādus citus elementus, kas raksturo Jūsu kompāniju vai uzņēmumu. Kalendāru redzēs daudzi, un tas veicinās Jūsu zīmola atpazīstamību!

Praktisks galda kalendārs ir ļoti lietderīgs, to var novietot vietās, kur pulcējas daudz ļaužu, piemēram, slimnīcās, skolās, bibliotēkās, tādējādi popularizējot savu zīmolu. Jūsu uzņēmumam ir kāda specifiska ievirze, piemēram, lauksaimniecības preču ražošana, dārzkopība, biškopība vai mežizstrāde? Personalizētu kalendāru veidošana ļauj izveidot dizainu atbilstoši uzņēmuma specializācijai.

Kalendāri – praktiska dāvana

Lai gan pēdējā laikā ļoti liela mūsu dzīves daļa norit digitālā vidē, tomēr ērti lietojami galda vai sienas kalendāri savu vērtību nezaudē. Tie arī turpmāk būs noderīgi darba organizatori, jo, atrodoties acu priekšā, ļauj ātri noskaidrot vajadzīgos datumus, lai plānotu tikšanās vai pasākumus, lai atgādinātu par tuvinieku un kolēģu vārda dienām, dzimšanas dienām un citiem pasākumiem, ko nedrīkst aizmirst. Tajā var veikt ierakstus ar roku, bet var arī attiecīgajā datumā nodrukāt kādas atgādnes, kas saistītas tieši ar jūsu uzņēmumu.

Kalendārs kā komandas stiprinātājs

Kāpēc gan ne? Izgatavojiet kalendāru ar savu darbinieku kopīgām fotogrāfijām! Varbūt tās ir atmiņas no ballītēm vai kolektīviem izbraukumiem, sporta spēlēm, piknikiem? Patīkamas atmiņas veidos pozitīvu gaisotni kolektīvā!

Vēlaties sarūpēt dāvanu darbinieku bērniem? Lielisks risinājums ir pasūtīt kalendāru ar pasaku tēliem!

Poligrafija.lv – kvalitatīva kalendāru druka

Tuvojoties gada beigām, lielisks veids, kā pateikt “paldies” darbiniekiem, partneriem un klientiem, ir personalizēts kalendārs. Ja aktuāla kalendāru druka, ieskatieties uzņēmuma mājas lapā poligrafija.lv un atklājiet, kā iegūt skaistu un pārliecinošu rezultātu.

Kalendāru izgatavošana poligrafija.lv sniegs lielisku rezultātu – ilggadējā pieredze ļāvusi piemeklēt labākos materiālus un tehnoloģijas, lai kalendāri pēc pasūtījuma atbilstu pat visprasīgāko klientu vēlmēm.

izgatavotie kalendāri pēc pasūtījuma ir stabili un ērti lietojami, tiem ir izturīga pamatne, kvalitatīvas lapas un druka, unikāla konstrukcija. Ar poligrāfijas speciālistu novatorisko pieeju tiks rasts veiksmīgs risinājums jebkurai Jūsu iecerei!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.