Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Palīgēkas mūsdienu mājsaimniecībā

Dažāda stila noderīgas palīgēkas jau sen ir izcili palīgi mājsaimniecībā, savukārt, mūsdienās viena no populārākajām bez šaubām ir garāža. Garāžas ir maksimāli daudzfunkcionālas un, atkarībā no to specifikācijas, tās ir iespējams izmantot arī kā pieliekamo vai mantu glabātuvi. Veidu un iespēju kā savā īpašumā uzstādīt garāžu vai mini angāru, netrūkst, jo pēdējos gados populāras ir kļuvušas mobilās garāžas. Metāla garāžām ir vairāki plusi – tās nav jābūvē uz pamatiem, tās ir viegli un ātri uzstādāmas, kā arī tās ir ļoti ietilpīgas un visādi citādi funkcionālas. Pieejamas gan siltinātas, gan nesiltinātas metāla garāžas. Cenu kategorijas ir dažādas un, galvenokārt, atkarīgas no garāžas uzbūves un veida, kur ikviens atradīs savam maciņam piemērotāko variantu.

Kā optimizēt palīgēku veidus?

Ja nevēlaties garāžu, bet nepieciešams kas lielāks, var izvēlēties angāru. Angārs būs lieliska palīgēka un noderēs tiem, kas nodarbojas ar lauksaimniecību un nepieciešama droša vieta, kurā glabāt lauksaimniecības tehniku. Parasta garāža ir daudz reižu mazāka par angāru, kas mūsdienās ir kļuvis par ļoti daudzfunkcionāli celtni. To izmantošanas mērķi sniedzas teju līdz bezgalībai, turklāt, angāri pieejami dažādos lielumos – no sargu būdiņām, līdz mini celtnēm un lieliem variantiem. Turklāt, tos var izmantot rūpniecībā un lauksaimniecībā. Tiek piedāvāti metāla angāri, kas var būt parastie vai arī apsildāmie. Angāra cenu ietekmē dažādi faktori, tostarp platība, specifikācija un uzstādīšana. Kantaini, lokveida, angāri ar PVC jumtu, siltināti un veidoti pēc klienta vēlmēm – Domus angāri neliks vilties.

Apkārtnes labiekārtošana mājsaimniecībām

Angāru un garāžas uzstādīšana nav vienīgie pakalpojumi, ko nodrošina Domus Angāri, jo piedāvājumā ir viss, sākot ar betonēšanas un bruģēšanas darbiem un beidzot ar žogu montāžu, projektēšanas darbiem un daudz ko citu, kas saistīts ar labiekārtošanas darbiem. Varētu rasties jautājums par to, kādēļ tādu elementāru lietu, kā betonēšanas darbi, uzticēt profesionālim. Betonēšana darbi mēdz būt tik daudzi un dažādi, turklāt specifiski un piemēroti kādam konkrētam projekta veidam, ka lietpratēja prasmes nāks tikai par labu. Līdzīgi ir ar bruģēšanu, kas ir labiekārtošanas darbu veids, ko vislabāk uzticēt profesionālim. Pareizi ieklāts bruģis ir ilgtermiņa ieguldījums, kas pareizi ekspluatēts, kalpos paaudzēm ilgi. Domus Angāri meistari ir lieliski speciālisti arī jumta likšanas jautājumos. Šīfera jumti bez azbesta, dažādi bitumena uzkausējamie jumti, metāla jumti, šindeļu jumti – šo sarakstu var turpināt vēl ilgi.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.