Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Par 532 898,31 eiro veiks autoceļa Rucava–Pape pārbūves darbus

Lai uzlabotu pārvietošanās kvalitāti, ir sākusies autoceļa Rucava-Pape pašvaldības posmu pārbūve.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Autoceļa pārbūvi īsteno Eiropas savienības Eiropas jūrlietu un zivsaimniecības fonda projekta “Autoceļa Rucava-Pape pārbūve” laikā. Īstenojot projektu, paredzēts pārbūvēt divus autoceļa posmus ar kopējo garumu 3,1 km. Pārbūvējamiem autoceļa posmiem veiks pamata stiprināšanu, asfaltbetona seguma izbūvi un sakārtos arī ūdens novadīšanas sistēmu, informē Dienvidkurzemes novada domes Attīstības un uzņēmējdarbības daļas projektu vadītāja Signe Rozenšteina.

Atbilstoši Publisko iepirkumu likumam bija izsludināti iepirkumi, kuru rezultātā būvdarbus veic SIA “A-Land” un būvuzraudzību nodrošina SIA “Jaunjoži”. Autoceļa Rucava-Pape pašvaldības posmu pārbūvi plānots pabeigt (t.sk. nodot ekspluatācijā) līdz 2023. gada februārim.

Dienvidkurzemes novada pašvaldība aicina ikvienu Rucavas pagasta iedzīvotāju un viesi būt saprotošiem un pretimnākošiem, pieciešot īslaicīgas neērtības, pārvietojoties pa autoceļu Rucava-Pape tā pārbūves laikā. Autoceļā būs satiksmes ierobežojumi atkarībā no attiecīgā brīdī notiekošajiem būvdarbiem, būs izvietotas pagaidu ceļa zīmes, kā arī pielietos citas metodes satiksmes organizēšanai. “Būsim saprotoši, lai tuvā nākotnē jau varam pārvietoties daudz ērtākos apstākļos,” aicina S. Rozenšteina.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts tiek īstenots, atbilstoši Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansētās Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020.gadam apakšpasākumam “Atbalsts vides resursu un zvejas vai jūras kultūras mantojuma saglabāšanā”. Projekta kopējās un attiecināmās izmaksas ir 532 898,31 EUR, no tām 479 608,48 EUR ir publiskais (fonda) finansējums.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.