Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Par Liepājas Komunālās pārvaldes vadītāju apstiprināts Mārtiņš Jākobsons

Ceturtdien Liepājas domes sēdē deputāti par Liepājas Komunālās pārvaldes vadītāju apstiprināja līdzšinējo pārvaldes Ielu infrastruktūras daļas vadītāju Mārtiņu Jākobsonu, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šā gada 10.aprīlī tika izveidota atklātā konkursa uz Liepājas Komunālās pārvaldes vadītāja amatu atlases komisija, un no 18.aprīļa līdz 3.maijam bija izsludināts atklāts konkurss uz amatu. Konkursā pieteicās deviņi pretendenti.

Komisija 22.maijā pieņēma lēmumu kā atbilstošāko kandidātu apstiprināšanai Liepājas Komunālās pārvaldes vadītāja amatam virzīt Jākobsonu, kurš strādā Liepājas Komunālajā pārvaldē no 2006.gada, vadot Ielu infrastruktūras daļu. No pagājušā gada septembra Jākobsons pilda iestādes vadītāja pienākumus.Viņš Rīgas Tehniskajā universitātē ieguvis profesionālo maģistra grādu transportbūvēs.

Jaunais vadītājs darbu amatā sāks 1.jūlijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbilstoši Pašvaldību likumam iestāžu vadītāji amatos tiek iecelti ar Liepājas domes lēmumu.

Liepājas Komunālās pārvalde organizē racionālu, efektīvu un lietderīgu Liepājas pašvaldības īpašumā esošo ielu, ielu infrastruktūras, veloceliņu, mežu, parku un skvēru pārvaldīšanu, uzturēšanu un izmantošanu, kā arī organizē nepieciešamās projektu dokumentācijas izstrādi ielu, zaļumsaimniecības un ēku labiekārtošanas un būvdarbu veikšanai.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.