Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Par Liepājas Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāju apstiprināts Gints Ločmelis

Ceturtdien Liepājas domes sēdē deputāti par Liepājas Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāju apstiprināja Dienvidkurzemes novada pašvaldības Attīstības un uzņēmējdarbības daļas vadītāju Gintu Ločmeli, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No šā gada 18.aprīļa līdz 3.maijam bija izsludināts atklāts konkurss uz vakanto Liepājas Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāja amatu. Konkursā pieteicās 18 pretendenti. Komisija 21.maijā pieņēma lēmumu kā atbilstošāko kandidātu apstiprināšanai konkrētajam amatam virzīt Ločmeli, kurš līdz šim strādājis Dienvidkurzemes novada pašvaldības Attīstības un uzņēmējdarbības daļā par vadītāju, kā arī iepriekš bijis SIA “Namu serviss Apse” projektu vadītājs. Ločmelis Latvijas Universitātē ieguvis bakalaura grādu vācu filoloģijā.

Jaunais Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs darbu sāks šī gada 1.augustā.

Atbilstoši Pašvaldību likumam iestāžu vadītāji amatos tiek iecelti ar Liepājas domes lēmumu.

Liepājas Nekustamā īpašuma pārvaldes darbības mērķis ir administrēt Liepājas pilsētas pašvaldības nekustamo īpašumu, tai skaitā pašvaldības dzīvojamo fondu, organizēt racionālu un lietderīgu nekustamā īpašuma pārvaldīšanu, uzturēšanu un izmantošanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.