Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Par Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāju ievēlēta Līga Priedena

Par Liepājas Reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāju 30. decembrī ievēlēta Līga Priedena, kura slimnīcā zināma kā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien, 30. decembrī, notika Liepājas Reģionālās slimnīcas padomes sēde, kurā piedalījās Toms Baumanis – padomes priekšsēdētājs, Juris Bārzdiņš – padomes priekšsēdētāja vietnieks, Jānis Bērziņš – padomes loceklis. Tajā atklātā balsojumā vienbalsīgi tika nolemts ievēlēt Līgu Priedenu par slimnīcas valdes priekšsēdētāju no 2023. gada 1. janvāra, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

L. Priedena 2001. gadā beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju iegūstot ārsta grādu. Uzreiz pēc rezidentūras beigšanas 2007.gadā ārste sāka strādā Liepājas Reģionālajā slimnīcā kā Fizikālas terapijas un rehabilitācijas nodaļas virsārste, vienlaicīgi strādājot arī kā fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste.

L. Priedena apliecinājusi sevi gan kā nodaļas virsārste, gan kā mediķe, izcili pildot savus pienākumus. Ārste ieguldījusi ievērojamu darbu Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas darba organizēšanā un restrukturizācijā, kas deva ievērojamus uzlabojumus pakalpojumu pieejamībā un iedzīvotāju veselības aprūpē. L.Priedena ikdienas ar lielu atbildību veic pacientu ārstēšanu un izmeklēšanu. Viņa izveidojusi un īsteno speciālas rehabilitācijas un ārstēšanas programmas gan stacionāra, gan ambulatoriem pacientiem. L.Priedena saņēmusi Eiropas fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsta sertifikātu, kas apliecina L.Priedenas atbilstību Eiropas līmeņa speciālista kvalifikācijai.

L. Priedenai piemīt izcilas organizatora spējas, vadot Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļu. Kolēģi L.Priedenu raksturo kā cilvēku ar lielu atbildības sajūtu, kura spēj būt gan nodaļas vadītāja, gan neformāla līdere. L.Priedena savā darbā ir zinoša un vienlaikus ļoti prasīga un korekta vadītāja. Līga Priedena ir titula “Gada liepājnieks 2016” ieguvēja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.