Dienvidkurzemes novada čempionāts telpu futbolā
Sākums: 19:00 20.03.2024
Priekules daudzfunkcionālā sporta halle
20. martā Priekulē Dienvidkurzemes novada čempionātā telpu futbolā par piekto līdz septīto vietu spēlēs “Liepājas Centra draudze”, “Priekules SC” un “Vaiņode”.
Pulksten 19 spēlēs “Liepājas Centra draudze” un “Vaiņode”, pulksten 20 spēlēs “Vaiņode” un “Priekules SC”, pulksten 21 spēlēs “Priekules SC” un “Liepājas Centra draudze”.
Kaimiņš komentē:
Kurp doties Lieldienu brīvdienās? Pasākumi Dienvidkurzemes novadā un Liepājā
Ieraudzīju Facebook, ka Gaviezē reklamē izstādi. Cepuri nost vietējiem iedzīvotājiem par sarosīšanos! Pašam dzimtas saknes tur meklējamas. Bet kur palika tās darbnīcas un zupa, kas bija virtuālajā[...]
Aita komentē:
FOTO: Liepājas Latviešu biedrības namā priecē kazas, aitas un truši
Kaza un parkets?!
Notārs Lotārs komentē:
“Manas laimīgās stundas ir tad, kad deguns neasiņo,” Raimonda dzīve ar reto slimību
Ja gribat pievienot slimības nosaukumu iekavās oriģinālvalodas rakstībā, tad to vajadzētu darīt pareizi - nosaukums ir Osler–Weber–Rendu sindroms vai slimība, vai Rendu-Osler-Weber autora izvēlētajā[...]