Durbes pilsētas svētku otrā diena
Durbes baznīcas laukums
Sestdien, 15. jūlijā, pulksten 9.30 stadionā Durbes pilsētas svētki atsāksies ar pludmales volejbola turnīru. Pulksten 10 sāksies strītbols.
Sestdien no pulksten 10 līdz 13 A. Pulksteņa – dārznieka S. Klēvera dārzā būs amatnieku tirgus. Pulksten 12 tur stundas garumā viesosies lielie pasaku tēli, bet pulksten 13 sāksies rotaļprogramma bērniem “brīnumu un prieka akadēmija”. Pulksten 15 – trombonista Vaira Nartiša performance.
No pulksten 11 līdz 15 Skolas ielā būs lielformāta dabas spēles bērniem un ģimenēm. No pulksten 11 līdz 13 varēs vizināties ar poniju (par maksu).
Sestdien pulksten 12 Durbes evaņģēliski luteriskajā baznīcā sāksies dueta “Red Velvet” koncerts. Pulksten 13 Durbes pilsētas un pagasta pārvaldes ēkā Durbes seno fotogrāfiju apskats, atmiņu stāsti un tikšanās ar A. Pulksteni.
Pulksten 11 Skolas ielā būs bērnu zīmējumu galerija. No pulksten 11 būs atvērts Durbes muzejs.
Pulksten 14 sāksies parāde – brauciens “Mūs vieno radošums jebkurā vecumā…”. Tajā varēs doties ar interesanti noformētiem bērnu ratiņiem, riteņiem, motocikliem, dažādiem pašu izgatavotiem braucamrīkiem.
Pulksten 16.30 kultūras namā varēs noskatīties durbenieku filmu “Atrast īsto”.
Pulksten 19 Durbes sporta stadionā būs koncerts “Rudens vēju muzikants” ar Ērika Ķiģeļa dziesmām. Piedalīsies Fēlikss Ķiģelis, Andris Akermanis un citi. Pulksten 21 stadionā sāksies zaļumballe kopā ar grupu “Apvedceļš”.
Anastasija komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
Es esmu tā pati radiniece, kuras stāsts tika atspoguļots raidījumā Bez Tabu. Vēlos uzsvērt, ka viss, ko esmu paudusi, balstās uz manu personīgo pieredzi un novērojumiem saistībā ar situāciju ar manu[...]
Xx komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
Aleksandra, faktus studijā!
Aleksandra komentē:
Ētikas padome: “Bez Tabu” pārraidījis sižetu par Liepājas Reģionālās slimnīcas darbinieci, nepārbaudot faktus
Bet tas gan ir taisnība,šī slimnica ir miruši daudz pacienti,gan dēļ medmasas,gan dēļ ārstiem. Medmāsas tas vispar ir cits stāsts. Briesmīga attieksme pret cilvēkiem šī slimnica ir norma