Smagās mūzikas festivāls “Hard n Heavy” Pāvilostā
“Fontaine City”
15. un 16. augustā Pāvilostā, Fontaine Rock City teritorijā, norisināsies ikgadējais smagās mūzikas festivāls “Hard n Heavy”. Divu dienu garumā klausītājus priecēs gan pieredzējuši mākslinieki, gan jauni un spēcīgi kolektīvi, kas aktīvi piedalās Latvijas smagās mūzikas attīstībā. Starp festivāla galvenajiem māksliniekiem redzēsim tādas žanra ikonas kā Skyforger un Sanctimony, kam arī pievienosies vecmeistari Huskvarn un Rūsa. Sarakstu papildinās Varkals, Oghre, Hypervert, Bloody Heels, Garu Pagrabs, Johnny & The Burnouts, Depustūtes, De Speakable, Nettletie, Trencheard un Lureway. Festivāla īpašie viesi – gotiskā smagā roka grupa BLAX no Itālijas.
“Hard n Heavy” notiks pie Sakas upes – vietā, kur jūra ir tikai rokas stiepiena attālumā un viss nepieciešamais festivāla baudīšanai ir uz vietas. Bez dzīvās mūzikas festivāla teritorijā būs arī pieejama telšu pilsētiņa, bārs, silts ēdiens, rīta kafija, vakara ugunskurs, upes tuvums un īsta piejūras brīvība.
Biļetes uz abām festivāla dienām pieejamas ticketshop.lv: https://ticketshop.lv/en/events/105810
Festivāla rīkotāji aicina iegādāties biļetes jau tagad, jo tikai līdz 1. jūlijam tās iegādājamas par zemāko cenu. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas.
Aktuālā festivāla programma būs skatāma biļešu tirgošanas vietnē kā arī Fontaine Rock City Facebook un Instagram kontos:
https://www.facebook.com/Fontainecity
https://www.instagram.com/fontainerockcity
Tiekamies festivālā “Hard n Heavy” – 15. un 16. augustā, Fontaine Rock City, Pāvilostā!

Kaimiņš komentē:
Kurp doties Lieldienu brīvdienās? Pasākumi Dienvidkurzemes novadā un Liepājā
Ieraudzīju Facebook, ka Gaviezē reklamē izstādi. Cepuri nost vietējiem iedzīvotājiem par sarosīšanos! Pašam dzimtas saknes tur meklējamas. Bet kur palika tās darbnīcas un zupa, kas bija virtuālajā[...]
Aita komentē:
FOTO: Liepājas Latviešu biedrības namā priecē kazas, aitas un truši
Kaza un parkets?!
Notārs Lotārs komentē:
“Manas laimīgās stundas ir tad, kad deguns neasiņo,” Raimonda dzīve ar reto slimību
Ja gribat pievienot slimības nosaukumu iekavās oriģinālvalodas rakstībā, tad to vajadzētu darīt pareizi - nosaukums ir Osler–Weber–Rendu sindroms vai slimība, vai Rendu-Osler-Weber autora izvēlētajā[...]