Pauls Jonass pasaules čempionāta kopvērtējumā zaudē četras pozīcijas

Spānijas motosportists Horhe Prado svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motokrosa čempionāta sezonas ceturtā posma – Trento “Grand Prix” – prestižākās MXGP klases sacensībās.

Latvijas vadošais motosportists Pauls Jonass iepriekšējā posmā gūto savainojumu dēļ šajā nedēļas nogalē nestartēja, vēsta LETA.

Prado uzvarēja pirmajā braucienā, bet otrajā finišēja trešais un summā guva 45 punktus, ar ko pietika pirmajai vietai posmā. Par punktu mazāk bija abos braucienos otrajā vietā finišējušajam francūzim Maksimam Reno, bet trešais bija nīderlandietis Džefrijs Herlingss, kurš pirmajā braucienā bija devītais, bet otrajā uzvarēja un summā iekrāja 37 punktus.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā, motosportistiem pelnot punktus arī kvalifikācijā, līderis ar 201 punktu ir Prado, kurš par 17 punktiem apsteidz Reno. Jonass pēdējos divos posmos palicis bez rezultāta. Pēc ceturtā posma viņš četras vietas slīdēja uz leju un ar 56 punktiem ir 15.vietā.

2022.gada čempionātā uzvarēja slovēnis Tims Gajsers, aiz sevis atstājot šveicieti Žeremī Sīveru un spāni Horhi Prado. Jonass, kurš nestartēja trijos posmos, sezonu noslēdza devītajā pozīcijā.