Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pāvilostā var skatīt Liepājas tautas fotostudijas izstādi

Pāvilostas novadpētniecības muzejā no otrdienas apskatāma Liepājas tautas fotostudijas “Fotast” fotogrāfiju izstāde “Pilsēta. Stāsti. Emocijas”, vēsta Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Izstāde ir stāsts, versija par Liepāju, par pilsētu caur līnijām, ritmiem, notikumu. Caur pierakstītu vārdu un emocijām, kuras veido vienotu autora skatījumu uz telpu, laiku un mazliet trauslu pieskārienu nezināmajam. Reizēm tas klusē, reizēm uzsit asini, reizēm ieskan pulsā caur simtiem, simtiem miljoniem zvaigžņu vai neveikli sanumurētām pagalma durvīm, kaiju un baznīcu siluetiem, atspulga burtiem uz putna spārna vai tikai retu svītru zem ielu tetovētās ādas. Reizēm tā ir vienkārši skaņa,” par fotoizstādi stāsta Liepājas Tautas foto studijas vadītāja Iveta Herbsta.

Izstādē ar fotogrāfijām piedalās: Adrians Pese, Agris Klestrovs, EricZirk, Gunārs Kopštāls, Ilga Lasmane, Ilona Gabaliņa Kila, Irina Tīre, Iveta Herbsta, Jānis Dreimanis, Jelizaveta Borodina, Laila Dūna, Līga Ēvaldsone, Ludmila Šmite, Normunds Kaprano, Pēteris Jaunzems, Valentīns, Vineta Jaunzeme un Ziedonis Safronovs.

Izstāde muzeja telpās apskatāma līdz 28. februārim.

Foto – Dienvidkurzemes novada Kultūras pārvalde

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.