Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pēdējā darba dienā saka paldies Liepājas Sociālā dienesta darbiniecei Brigitai Zemrūķei

Foto no Liepājas pilsētas sociālā dienesta arhīva

Liepājas pilsētas Sociālais dienests ceturtdien, 30. decembrī, teica Paldies pēdējā darba dienā pēc gandrīz 30 nostrādātiem gadiem sociālajā jomā vienai no dienesta darbinieku “zelta fonda” pārstāvēm Brigitai Zemrūķei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sociālais dienests savas pastāvēšanas 30 gados nav iedomājams bez Brigitas tāpat kā viņa bez dienesta, kur nostrādājusi 27 gadus kopš tā pirmsākumiem, veltot uzmanību un rūpes liepājniekiem vairākās paaudzēs. Brigita sāka darbu kā inspektore Pensionāru aprūpes centrā 1994. gada 1. aprīlī. 1998.gadā, apvienojot Pensionāru un Bērnu tiesību aizsardzības nodaļas, tiek izveidots Sociālās palīdzības centrs, kurā Brigita strādāja par klientu apkalpošanas speciālisti. Kopš 2002. gada, kad tika izveidots Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests, Brigita Zemrūķe strādā par sociālās palīdzības organizatori un apkalpoja ģimenes, kuras nonākušas krīzes situācijā un kurām nepieciešama palīdzība. Kopš 2019.gada 15.aprīļa Brigita Zemrūķe laipni sagaida apmeklētājus Sociālā dienesta “priekšpostenī” – Klientu apkalpošanas centrā kā klientu apkalpošanas speciāliste.

2006.gadā Brigita Liepājas Pedagoģiskajā akadēmijā ieguvusi augstākās izglītības diplomu sociālās palīdzības organizatora specialitātē. Brigita savas praktiskās zināšanas un pieredzi nemitīgi nodod jaunajiem darbiniekiem, uz viņu vienmēr var paļauties. Kā atzīst kolēģi, Brigita ir “mierīguma iemiesojums, un nekas viņu nevar izsist no sliedēm”. Viņa ir cilvēks ar diplomātisku pieeju savam darbam, tajā pašā laikā saglabājot dziļu cilvēcību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.